ادعای جالب بازیگر سریال(روزی روزگاری مریخ)  -  من آدم فضایی هستم در جلد انسان
سرویس فرهنگ و هنر - ویشگا آسایش که این روزها با سریال روزی روزگاری مریخ مورد توجه مخاطبان قرار گرفته به نکات جالبی از نقشی که در این سریال دارد اشاره کرد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از همشهری - ویشکا آسایش در سومین حضور خود  در شبکه نمایش خانگی تصویر به یادماندنی  از لونا پر شر و شور روزی روزگاری مریخ برای تماشاگران این سریال خلق کرده است. او علاوه بر لونا در نقش مادر لونا هم در این سریال نقش آفرینی می کند. دو نقش مختلف از دو نسل مختلف که همان چالش های مرسوم مادر دختری را دارند اما این بار در مریخ. 

ویشکا آسایش در این گفت وگو از علاقه اش به کار کردن با پیمان قاسمخانی و انتخاب نقش لونا گفت.  او بیان کرد :« اینکه فیلمنامه را نخوانده نقش را قبول کرده است. همچنین از شباهت های خودش در دنیای واقعی به آدم های فضایی گفت: دوستانم می گویند تو فضایی هستی و از مریخ آمدی. می گویند زورت زیاد است و حرفشان درست است چون گاهی خراب کاری می کنم یا قدرتم یک باره فوران می کند. برای همین می گویند تو فضایی هستی اما جلد انسان داری. برای همین وقتی موضوع سریال را متوجه شدم برایم خیلی جالب شد.»

ویشکا آسایش با اشاره به ویژگی های نقش و جذابیت هایی که کاراکتر لونا دارد افزود: «او گفته اشتهارد را به نیوکرج سریال روزی روزگاری مریخ ترجیح می دهد چون زمین هایش سانتی متری فروخته می شود اما کهکشان راه شیری برایش جذابیت بیشتری نسبت به جاده چالوس دارد. با گاما تکلیفش مشخص است و می داند اگر در معرضش باشد یک باره کشته می شود برای همین بهتر از آلودگی هواست که تدریجی آدم ها را به کشتن می دهد. مریخ ۱۷۰۰ را به زمین ۱۴۰۰ ترجیح می دهد و امیدوار است انسان ها اشتباهات زمین ۱۴۰۰ را در مریخ ۱۷۰۰ تکرار نکنند.»


منبع: فیلیموشات

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط