سریال جیران از دسترس خارج شد

سریال جیران از دسترس خارج شد

۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فرهنگ و هنر - پخش سریال جیران درحالی که تا تعیین تکلیف متوقف شده بود حالا قسمت‌های گذشته آن نیز به طور کامل از پلتفرم فیلیمو حذف شده است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از همشهری - در حالی که پیش از این اعلام شده بود که ادامه سریال جیران تا تعیین تکلیف مقام قضایی پخش نخواهد شد اما کاربران می توانستند آرشیو این سریال را تماشا کنند، حالا با اقدام جدید فیلیمو تماشای قسمت های قبلی نیز غیرممکن شده است.

یک منبع آگاه اظهار کرد: فیلیمو بر خلاف میل باطنی اش مجبور به اجرای این دستور شده است و متاسفانه بلاتکلیفی سریال جیران نارضایتی مخاطبان را در پی داشته است. رفع توقیف پس از اعلام نظر کارشناسان رسمی دادگستری به مقام قضایی صورت خواهد گرفت و فیلیمو در این زمینه تصمیم گیرنده نیست.

روابط عمومی فیلیمو، حدود یک ماه پیش اعلام کرد: در پی اختلاف کارگردان و تهیه کننده سریال آهوی من مارال و تهیه کننده و کارگردان جیران، پخش این سریال موقتاً متوقف شده است.

فیلیمو به عنوان بستر پخش این سریال موظف به تبعیت از دستور قضایی است و امیدواریم که هر چه زودتر اختلاف طرفین دعوا حل شود و فیلیمو بتواند جیران را برای علاقه مندان به این سریال پخش کند.

مارال چگونه حکم توقیف سریال جیران را گرفت؟ | آرزوی نویسنده جیران برای حکم توقف پخش این سریال!
 

منبع: ایرنا

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط