شاکی ناشناس برد پیت در سال 2016 شناخته شد  -  شکایت آنجلینا جولی از تعرض همسر سابقش
سرویس فرهنگ و هنر - پس از گمانه‌زنی‌های فراوان، موضوع یک دادخواست ناشناس در سال ۲۰۱۶ که در آن شاکی ادعا می‌کند توسط ‌شوهر سابق خود در یک هواپیمای شخصی مورد تعرض قرار گرفته است، فاش شده است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر برخط نیوز به نقل از همشهری - variety، بر اساس یک گزارش، چند سال پیش جولی به یک مامور اف بی آی گفت که برد پیت هنگام سوار شدن به هواپیما به او و فرزندانشان تعرض فیزیکی و لفظی کرده است. طبق یادداشت های مامور در آن زمان، ظاهرا پیت، جولی را به پشت هواپیما برده، شانه های او را گرفته و فریاد زده: «تو این خانواده را نابود می کنی.» آنجلینا جولی مدعی شد که در همان پرواز، درگیری فیزیکی دیگری رخ داد که باعث شد او جراحاتی از جمله روی آرنج خود متحمل شود. او همچنین گفت که پیت در آن زمان در حال نوشیدن بود و روی او آبجو ریخته بود. تیم حقوقی پیت همه اتهامات را رد کرده است.

مامور ویژه سپس با دستیار دادستان ایالات متحده ملاقات کرد و به این نتیجه رسید که آنها پیگیر اتهامات جنایی نخواهند بود، که باعث شد جولی به طور ناشناس یک شکایت قانون آزادی اطلاعات را علیه FBI تنظیم کند تا اسناد مربوط به تحقیقات فدرال علیه پیت را به دست آورد.

طبق شکایت جولی که در ماه اوت اصلاح شد، او چند سال در جستجوی اطلاعات پنهان شده بوده است تا اطمینان حاصل کند که فرزندانش از مراقبت و مشاوره مناسب برای رسیدگی به آسیب های متحمل شده برخوردار می شوند. اطلاعات پنهان شده توسط DOJ و FBI حاوی شواهدی از آسیب است.

طبق گزارش ها، پیت پس از وقوع حادثه ای در هواپیمای شخصی خانواده اش در سال ۲۰۱۶، به دلیل کودک آزاری توسط FBI و اداره خدمات کودک و خانواده لس آنجلس تحت بازجویی قرار گرفت. گفته می شود که پیت پس از مداخله پسرش که در آن زمان ۱۵ ساله بود، در دعوای پیت و جولی، به پسرش، مدوکس هم آسیب فیزیکی زده است.

تیم پیت آسیب رساندن به پسرش را تکذیب کرد و بیانیه زیر را برای مردم منتشر کرد: «پیت تاکید دارد که این دعوا به مرحله آزار فیزیکی نرسیده و به هیچ کس آسیب جسمی وارد نشده است. او به هیچ وجه به صورت فرزندش ضربه نزده و بر آن تاکید دارد. پیت فقط دست هایش را روی شانه های پسرش گذاشت، چون داشت از کنترل خارج می شد.»

مدت کوتاهی پس از این حادثه، این زوج مشهور طلاق گرفتند. هیچ اتهامی علیه پیت مطرح نشده است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط