قیمت تلویزیون 50 اینچ 4k اسمارت اسنوا و سونیا چقدر است؟

قیمت تلویزیون 50 اینچ 4k اسمارت اسنوا و سونیا چقدر است؟

۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اقتصادی - مشهورترین تلویزیون اسنوا در سایز ۵۰ اینچ، اسمارت و با کیفیت تصویر 4K، مدل SSD-50SA640U است. این مدل در حال حاضر بین ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. این تلویزیون از امکاناتی معمول برخوردار است و چیز بیشتری نسبت به سایر رقبای ایرانی خود ندارد.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از فرارو - قیمت تلویزیون های ۵۰ اینچی اسمارت 4K برند سونیا در بازار بین ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۱۲ میلیون تومان در نوسان است. البته بیشتر مدل ها ناموجود هستند و تنها دو مدل را می توان در فروشگاه های آنلاین سفارش داد. اما شرایط در مورد برند اسنوا قدری فرق دارد.

در حال حاضر تلویزیون ال ای دی سونیا مدل S-50KD6940 سایز ۵۰ اینچ اسمارت با کیفیت تصویر 4k در یک فروشگاه با قیمت ۹ میلیون و ۷۵۹ هزار تومان فروخته می شود. این تلویزیون قابلیت اتصال به دیوار، خروجی صدای دیجیتال، خروجی هدفون، پورت شبکه (LAN)، بلوتوث، اتصال بی سیم (Wi-Fi)، دو درگاه USB، رابط هوشمند اندروید و... دارد.

مدل بعدی این برند تلویزیون ال ای دی سونیا ۵۰ اینچ مدل S-50KD7940 است. یک فروشنده ساکن کاشان گفته که این تلویزیون را به قیمت یازده میلیون و ۴۷۶ هزار تومان به فروش می رساند. اگر قرار است بین این دو مدل یکی را انتخاب کنید، باید بدانید که S-50KD7940 بروزتر و امکانات بیشتری دارد.

قیمت تلویزیون اسنوا ۵۰ اینچ اسمارت 4K

مشهورترین تلویزیون اسنوا در سایز ۵۰ اینچ، اسمارت و با کیفیت تصویر 4K، مدل SSD-50SA640U است. این مدل در حال حاضر بین ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می شود. این تلویزیون از امکاناتی معمول برخوردار است و چیز بیشتری نسبت به سایر رقبای ایرانی خود ندارد.

مدل دیگر برند اسنوا در این سایز، تلویزیون ۵۰ اینچ 4K مدل 50SA1260U است که در بازار بین ۱۰ میلیون و ۹۰ هزار تومان تا ۱۳ میلیون تومان به فروش می رسد. مدل 50SA270U نیز از سوی فروشندگان حدود یازده تومان قیمت خورده است.

منبع : فرارو

آخرین اخبار سرویس اقتصادی