دوئل ماشین لباسشویی های هشت کیلویی؛ دوو یا پاکشوما

دوئل ماشین لباسشویی های هشت کیلویی؛ دوو یا پاکشوما

۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴ زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرویس اقتصادی - گران‌ترین ماشین‌لباسشویی دوو و پاکشوما با ظرفیت دیگ هشت کیلویی عملکرد فنی و برنامه‌های شست‌وشوی یکسانی دارند و فروشنده‌های لوازم خانگی بابت آن‌ها تقریبا ۱۶ میلیون دریافت می‌کنند

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از فرارو - قیمت ماشین لباسشویی دوو هشت کیلویی بین ۱۲ تا ۱۶ میلیون تومان است و مدل های هشت کیلویی پاکشوما در همین بازه فروخته می شوند. چیزی که باعث شده فروشنده های لوازم خانگی ماشین لباسشویی های هشت کیلویی دوو و پاکشوما در یک رنج قیمت بفروشند، شباهت ظاهری و عملکرد مشابه آن ها است. گران ترین ماشین لباسشویی دوو و پاکشوما هشت کیلویی که به ترتیب مدل های 8540 و ST86408 به شمار می روند، نمایشگر LED دارند، سرعت چرخش موتور تسمه ای آن ها هزار و ۴۰۰ دور در دقیقه است و تفاوت زیادی در قابلیت ها و برنامه های شست وشوی آن ها دیده نمی شود.

ماشین لباسشویی هشت کیلویی دوو؛ دست کم ۱۲ میلیون

قیمت ماشین لباسشویی دوو هشت کیلویی حداقل ۱۲ میلیون تومان است. فروشنده های لوازم خانگی ماشین لباسشویی دوو مدل 8420 را ۱۲ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان می فروشند که یکی از ارزان ترین نمونه های هشت کیلویی برند دوو در بازار لوازم خانگی به شمار می رود. سرعت چرخش موتور این محصول هزار و ۲۰۰ دور در دقیقه است و گروه انتخاب که محصولات دوو در ایران را تولید می کند در معرفی این محصول به طراحی بدنه اختصاصی Eco Body اشاره کرده و مدعی شده با این کار لرزش ماین لباسشویی به حداقل می رسد. در طرف مقابل قیمت ماشین لباسشویی دوو هشت کیلویی مدل ۸۵۴۰ به عنوان گران ترین محصول این برند در دسته محصولات هشت کیلویی حدود ۱۶ میلیون تومان فروخته می شود. موتور دایرکت درایو این محصول با سرعت هزار و ۴۰۰ دور در دقیقه کار می کند و داشتن صفحه نمایش و پشتیبانی از برنامه هایی مثل شستشوی لباس بچه، فناوری حباب ساز و هوشمند باعث شده تا نسبت به ماشین لباسشویی هشت کیلویی ۸۴۲۰ حدود چهار میلیون گران تر فروخته شود. با اینکه قیمت ماشین لباسشویی دوو هشت کیلویی در بازار لوازم خانگی بین دو بازه ۱۲ تا ۱۶ میلیون تومان قرار می گیرد، فروشنده های لوازم خانگی پرفروش ترین محصول این برند در دسته مدل های هشت کیلویی را مدل 8543V می دانند. مدلی که در رنگ تیتانیومی عرضه شده و و از نظر ظاهری شباهت زیادی به مدل ۸۵۴۰ همین برند دارد. ماشین لباسشویی دوو هشت کیلویی مدل 8543V الان حدود ۱۵ میلیون تومان فروخته می شود و موتور دایرکت درایو آن که با سرعت هزار و ۴۰۰ دور در دقیقه کار می کند، شباهت بعدی آن با مدل 8540 به شمار می رود.

ماشین لباسشویی هشت کیلویی پاکشوما؛ دست کم ۱۲ میلیون و ۵۰۰

قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما هشت کیلویی از ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شروع می شود و تا مرز ۱۶ میلیون تومان ادامه دارد. قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما هشت کیلویی مدل 84401 توسط فروشنده ها لوازم خانگی و فروشگاه های اینترنتی تقریبا ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و در این برند گران ترین ماشین لباسشویی با ظرفیت دیگ هشت کیلویی مدل 86408 ST است که برای خرید آن باید ۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پرداخت کرد. ماشین لباسشویی هشت کیلویی مدل ۸۴۴۰۱ که ارزان ترین انتخاب است، در دو رنگ سفید و نقره ای عرضه شده، موتور Universal دارد و در سرعت چرخش آن در هر دقیقه هزار و ۴۰۰ دور است. صفحه نمایش LED و قابلیت اضافه کردن لباس در حین کار بخشی از قابلیت های این محصول است و در مشخصات ماشین لباسشویی هشت کیلویی مدل 86408 ST به موتور تسمه ای با سرعت چرخش هزار و ۴۰۰ دور دقیقه اشاره شده است. اگر حرف فروشنده های لوازم خانگی را ملاک قرار بدهیم، باید پرفروش ترین ماشین لباسشویی هشت کیلویی پاکشوما را مدل 85402 بدانیم. این ماشین لباسشویی با قیمت ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در فروشگاه های لوازم خانگی به چشم می خورد. اضافه کردن لباس حین کار، سرعت چرخش موتور آن هزار و ۴۰۰ دور در دقیقه است و برند پاکشوما آن را در رنگ های سفید و نقره ای روانه بازار کرده است.

مقایسه قیمت ماشین لباسشویی های هشت کیلویی دوو و پاکشوما

برند

ارزان ترین ماشین لباسشویی

گران ترین ماشین لباسشویی

دوو

 مدل 8420 (۱۲ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان)

مدل 8540 (۱۶ میلیون تومان)

پاکشوما

مدل 84401 (۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان)

مدل ST86408  (۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان)

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط