جدیدترین قیمت موبایل های سامسونگ، شیائومی و آیفون  -  آیفون 13 پرو مکس چند؟
سرویس اقتصادی - قیمت گوشی گلکسی A۱۳ سامسونگ با فضای ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایت به‌عنوان محبوب‌ترین موبایل سامسونگ در ایران به ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید. لقب پرفروش‌ترین گوشی شیائومی هم فعلا به Redmi Note ۱۱ تعلق می‌گیرد؛ مدلی که برای خرید نسخه ۱۲۸ گیگابایت آن باید حدود ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پرداخت کرد.

به گزارش سرویس اقتصادی برخط نیوز به نقل از همشهری - فرارو، قیمت گوشی آیفون ۱۱ امروز دوشنبه ۲۸ شهریور به حدود ۲۷ میلیون تومان رسید. آیفون ۱۱ درحالی بین مدل های پرطرفدار اپل در ایران دیده می شود که همین چند روز پیش گوشی های سری آیفون ۱۴ رونمایی شد. بین سایر محصولات پرفروش این برند می توانیم به نسخه ۲۵۶ گیگابایت آیفون ۱۳ پرو مکس اشاره کنیم که ارزش آن الان به ۵۱ میلیون تومان رسیده و نسبت به هفته های قبل حدود چهار میلیون ارزان تر فروخته می شود.

قیمت گوشی گلکسی A۱۳ سامسونگ با فضای ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت به عنوان محبوب ترین موبایل سامسونگ در ایران به چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید. لقب پرفروش ترین گوشی شیائومی هم فعلا به Redmi Note ۱۱ تعلق می گیرد. مدلی که برای خرید نسخه ۱۲۸ گیگابایت آن باید حدود پنج میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پرداخت کرد.

قیمت گوشی های سامسونگ

گلکسی A۱۳ پرفروش ترین گوشی سامسونگ در بازار موبایل ایران است. رتبه دوم به گلکسی A۳۲ تعلق دارد. این گوشی را با حافظه حداکثر ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه موقت شش گیگابایتی در بازار بیشتر می پسندند.

گلکسی A۵۳ نسخه سازگار با نسل پنجم موبایل جانشین A۵۲s شده، اما تقریبا دو برابر گوشی های قبلی قیمت دارد. گلکسی A۲۳، گلکسی M۳۲ و گلکسی M۱۲ را دیگر گوشی های پرفروش برند سامسونگ می شناسیم. گلکسی A۷۳ نسخه سازگار با ۵G با وجود قیمت حدود ۱۲ میلیون تومانی شانس زیادی در بازار دارد. نسخه های سازگار با ۵G گلکسی M۳۳ و A۳۳ هم جزو گوشی های پرفروش سامسونگ هستند.

گلکسی S۲۲ FE ۵G با حافظه موقت هشت گیگابایت و فضای ذخیره سازی ۲۵۶ گیگابایت جزو گوشی هایی است که خریداران باید بهای بیشتر برایش بپردازند. این گوشی ذاتا یک قاتل پرچمدار است. به این معنی که امکانات گوشی های پرچمدار مثل دوربین باکیفیت را با قیمتی کمتر در اختیار مخاطبان قرار می دهد. گلکسی S۲۲ نسخه اولترا شاید قیمت ترسناکی داشته باشد، اما بررسی ها نشان می دهد جزو گوشی های پرفروش سامسونگ قرار دارد. برای خرید نسخه ارزان تر از آن می توانید گلکسی S۲۲ ۵G را بررسی کنید.

قیمت روز گوشی های سامسونگ

جدیدترین قیمت موبایل های سامسونگ، شیائومی و آیفون  -  آیفون 13 پرو مکس چند؟

قیمت روز گوشی های پرفروش شیائومی

ردمی نوت ۱۱ پرفروش ترین گوشی شیائومی در بازار ایرانی است. این موبایل با حافظه موقت شش گیگابایت و فضای ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت طرفداران زیادی دارد. در رتبه دوم نام Poco X۴ Pro نسخه سازگار با ۵G را می بینیم. خریداران این گوشی ترجیح می دهند سراغ مدلی بروند که به حافظه موقت هشت گیگابایت و فضای ذخیره سازی ۲۵۶ گیگابایت مجهز است. Note ۱۱s سومین گوشی پرفروش شیائومی در بازار ایران به حساب می آید.

بین گوشی های پرفروش شیائومی باید از Xiaomi ۱۱ Lite ۵G NE اسم ببریم. کمی قدیمی شده، اما با توجه به سخت افزار قدرتمند، ظاهر زیبا و قیمت عادلانه هنوز محبوبیت خود را در بازار ایران حفظ کرده است. با توجه به ضخامت کم، این گوشی را بیشتر برای خانم ها توصیه می کنند. گران ترین گوشی حال حاضر شیائومی در بازار ایران Mi ۱۱ Ultra است. شیائومی ۱۲ پرو و شیائومی ۱۲ هم بیش از ۲۰ میلیون قیمت دارند. شیائومی ۱۲x رقیب گلکسی S۳۲ FE است و همان حدود قیمت فروخته می شود. بین گوشی های ارزانقیمت شیائومی باید به ردمی ۹A، پوکو C۳۱، ردمی ۹C و Poco ۳۱ اشاره کنیم که قیمت آن ها بین ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان است.

قیمت روز گوشی های پرفروش شیائومی

جدیدترین قیمت موبایل های سامسونگ، شیائومی و آیفون  -  آیفون 13 پرو مکس چند؟

قیمت گوشی های آیفون

آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت امروز دوشنبه ۲۸ شهریور تقریبا ۵۱ میلیون تومان فروخته می شود. این رقم افت چهار میلیونی قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت را نسبت به هفته های قبل نشان می دهد. با این حال خرید نسخه یک ترابایت آیفون ۱۳ پرو مکس امروز می تواند نزدیک ۶۹ میلیون تومان آب بخورد. طبق حرف فروشنده های موبایل الان گوشی آیفون SE مدل ۲۰۲۲ نسخه ۱۲۸ گیگابایت بین مدل های پرفروش اپل در ایران قرار گرفته و برای خرید آن باید کمی بیش از ۱۷ میلیون تومان بپردازید.

قیمت روز گوشی های پرفروش آیفون

جدیدترین قیمت موبایل های سامسونگ، شیائومی و آیفون  -  آیفون 13 پرو مکس چند؟

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط