روش و نحوه حذف اکانت اینستاگرام

روش و نحوه حذف اکانت اینستاگرام

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس مجله - البته باید توجه داشته باشید که با انتخاب گزینه Something Else، اکانت اینستاگرام تان برای همیشه از بین می‌رود و دیگر امکان بازیابی تصاویر، ویدئو‌ها، پیام ها؛ کامنت ها، لایک‌ها، دوستان و... را نخواهید داشت. البته این اطلاعات حتی از دسترس اینستاگرام نیز خارج می‌شود.

به گزارش سرویس مجله برخط نیوز به نقل از فرارو - برای حذف اکانت اینستاگرام در مرحله نخست از طریق مرورگرتان وارد اینستاگرام شوید و کاربری و رمزتان را وارد کنید. در گام دوم روی صفحه ویژه حذف اکانت اینستاگرام کلیک کنید.

در این مرحله یک صفحه پیش روی شما قرار می گیرد، که در آن اینستاگرام از شما سوال می کند که چرا قصد حذف اکانت تان را دارید. در واقع اینستاگرام سعی دارد که شما را منصرف کند. اما اگر قصدتان برای حذف همیشگی صفحه کاربری تان جدی است، گزینه Something Else را انتخاب کنید.

در گام بعد کادر وارد کردن دوباره رمز کاربری تان ظاهر می شود، رمز را وارد کنید. پس از آن گزینه Permanently delete my account که در یک کادر قرمز رنگ قرار دارد، نمایان می شود. روی این گزینه کلیک کنید.

در نهایت اینستاگرام دوباره از شما سوال می کند که از حذف همیشگی اکانت تان مطمئن هستید. اگر همچنان جدی هستید، گزینه بله را انتخاب کنید، تا کار صفحه اینستاگرام تان برای همیشه تمام شود. سر آخر اینستاگرام اعلام می کند که اکانت شما غیرقابل دسترس شده و کلیه آثار آن تا یک روز یا بیشتر از بین می رود.  

البته باید توجه داشته باشید که با انتخاب گزینه Something Else، اکانت اینستاگرام تان برای همیشه از بین می رود و دیگر امکان بازیابی تصاویر، ویدئو ها، پیام ها؛ کامنت ها، لایک ها، دوستان و... را نخواهید داشت. البته این اطلاعات حتی از دسترس اینستاگرام نیز خارج می شود.

منبع : فرارو