تصویر  -  مادری که 4 فرزندش را به حراج گذاشت  -  این زخم تا لحظه مرگ هم التیام نیافت
سرویس مجله - این عکس متعلق به ۷۴ سال قبل است؛ تصمیمی که فرزندان والدینی را تا لحظه پایانی زندگی دچار رنج کرد.

به گزارش سرویس مجله برخط نیوز به نقل از همشهری - الجزیره، این عکس اولین بار در ۵ آگوست ۱۹۴۸ در والپارایسو، ایندیانای ایالات متحده، از یک مادر باردار گرفته شد که سعی می کرد صورت خود را از عکاس پنهان کند. او چهار فرزند خود را روی پله ها نشانده تا بفروشد. بچه ها از چپ به راست: لانا، شش ساله، ری، پنج، میلتون، چهار، سو الین، دو ساله.

داستان از جایی شروع شد که آقا و خانم شالووکس، فرزندان خود را برای فروش به حراج گذاشتند. این زن و شوهر چندین بار تلاش کردند تا برای فرزندان خود امکانات و غذا تهیه کنند اما موفق نشدند، آنها بیکار بودند و در آستانه از دست دادن خانه خود قرار گرفتند.

تصویر  -  مادری که 4 فرزندش را به حراج گذاشت  -  این زخم تا لحظه مرگ هم التیام نیافت

متاسفانه آنها در فروش فرزندانشان جدی بودند و در عرض دو سال، همه بچه ها به مناطق مختلف فروخته شدند، اما چند سال پیش، خواهر و برادرهای جدا شده سعی کردند همدیگر را پیدا کنند و از زندگی و داستان های تلخشان صحبت کنند.

در سال ۲۰۱۳، ری میلز هفتاد ساله با خواهر شصت و هفت ساله خود، سو الین، برای اولین بار از آن زمان ملاقات کردند. سو الین به دلیل سرطان ریه در حال مرگ بود، اما همین ملاقات کوتاه هم غنیمت بود. او نمی توانست صحبت کند اما توانست برای خواهرش بنویسد که: «چه باورنکردنی است، دوستت دارم»؛ در مورد مادرش اما... او بسیار خشمگین بود.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس مجله