خرید امبر هرد از فروشگاه تخفیف دار

۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - با اینکه دادگاه امبر هرد و جانی دپ مدت هاست که پایان یافته و حکم دادگاه صادر شده است، اما پیگیری رسانه ها و فضای مجازی همچنان ادامه دارد.
خرید امبر هرد از فروشگاه تخفیف دار

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به گزاش روزیاتو، امبر هرد پس از اینکه مشخص شد باید به جانی دپ ۸.۳ میلیون دلار غرامت پرداخت کند، علناً اعتراف کرده است که نمی تواند این مبلغ را به دپ بپردازد. مشخص نیست که آیا دپ این حکم را اجرا می کند و از هرد می خواهد تا این مبلغ را به او بپردازد یا نه. وکلای او اشاره کرده اند که ممکن است اینطور نباشد و گفته اند که انگیزه او در پشت این شکایت، محقق شده است. هدف آنها بازگرداندن شهرت دپ پس از مطرح شدن ادعای آزار از جانب هرد در مقاله ای در واشنگتن در سال ۲۰۱۶ بوده است.

خرید امبر هرد از فروشگاه تخفیف دار

امبر هرد که هفته پیش با صحبت هایش در برنامه «امروز» دوباره موجی از خشم و نفرت را به سوی خود روانه کرد، به همراه خواهرش در حال خرید در فروشگاه زنجیره ای تخفیف دار TJ Maxx مشاهده شده است. این هنرپیشه ۳۶ ساله و خواهرش، ویتنی هنریکز، در یک شب خرید ارزان قیمت در فروشگاه خرده فروشی بریج همپتون بودند. ظاهرا خواهران در حال بررسی قفسه های لباس و بحث درباره شلوار کتان سفید بودند. امبر هرد در هنگام خرید، یک پیراهن سفید و یک شلوار جین گشاد پوشیده بود که تضاد شدیدی با لباس های مجلسی همیشگیش داشت.

خرید امبر هرد از فروشگاه تخفیف دار

خواهرش هنریکز در تمام مراحل دادگاه در کنار هرد ایستاد و علیه دپ شهادت داد و پیامی صمیمانه به اشتراک گذاشت که حمایت خود را از هرد پس از صدور حکم تکرار کرد. هرد گفته است پس از این که دادگاه باعث شد شهرت او به شدت آسیب ببیند و فرصت های کاری او کاهش یابد، سعی می کند روی نکات مثبت تمرکز داشته باشد. او گفت که حالا می تواند از مادری تمام وقت دختر یک ساله اش اونا لذت ببرد.

در گفتگوی برنامه «امروز»، که برای اولین بار جمعه به طور کامل پخش شد، هرد به ساوانا گاتری، مجری برنامه گفت که از بیان ماجرا بیم دارد، اما از مطرح کردن اظهاراتش پشیمان نیست. او گفت: «می دانم ترسناک ترین چیز برای هر کسی که در مورد خشونت جنسی صحبت می کند این است که باورش نکنند، دروغگو خوانده شود یا تحقیر شود. هرچقدر که گفتن این سخن با صدای بلند احمقانه است، اما هدف من این است، فقط می خواهم مردم مرا به عنوان یک انسان ببینند.»