آخرین خبرها از زمان پخش دوباره سریال جیران

۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس برخط پلاس - فیلیمو دباره زمان پخش دوباره سریال جیران اطلاعیه ای صادر کرد.
آخرین خبرها از  زمان پخش دوباره سریال جیران

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز پایگاه خبری-تحلیلی ، ادامه پخش سریال نمایش خانگی جیران با شکایت عوامل سریال «آهوی من مارال» متوقف شده است. فیلیمو در رابطه با سریال جیران اطلاعیه ای جدید منتشر کرده است. در متن این اطلاعیه آمده است؛ بررسی شائبه های مطرح شده در خصوص سریال «جیران» در مرحله اظهار نظر کارشناسان رسمی دادگستری است و امیدواریم به زودی دستور رفع توقف این سریال از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه اعلام شود.

سریال «جیران» که از تاریخ ۲۹ تیرماه ۱۴۰۱به دستور مقام محترم قضایی متوقف شده ، اکنون در مرحله کارشناسی است و سه نفر از کارشناسان رسمی دادگستری در حال بررسی شائبه های مطرح شده در مورد این سریال هستند. فیلیمو ابراز امیدواری کرد که پس از تقدیم نظر این کارشناسان به مقام قضایی، رفع توقف سریال صورت پذیرفته و پخش «جیران » از سر گرفته شود.

همچنین به منظور حفظ حقوق مصرف کنندگان، این تاخیر در پخش سریال را با پخش بین هفته ای تا روز جمعه جبران کند.

بازیگران «آهوی من مارال» از توقیف سریال جیران حمایت نکردند

جمعی از بازیگران سریال «آهوی من مارال» با انتشار بیانیه ای در فضای مجازی، اعلام کردند که در جریان بیانیه هایی که به نام «عوامل» این سریال منتشرشده، نیستند. این مجموعه شبکه نمایش خانگی با شکایت از «جیران»، مانع پخش این سریال از قسمت ۲۳ به بعد شده است.

در بیانیه این بازیگران آمده است: «در پی انتشار بیانیه هایی منتسب به عوامل سریال «آهوی من مارال»، درباره اختلاف حقوقی با سریال «جیران» ذکر یک نکته ضروری است. ما جمعی از بازیگران سریال نیمه تمام «آهوی من مارال» اعلام می کنیم ـ بنا به دلایلی ـ مدت هاست ارتباطی با پروژه مذکور نداشته و در جریان هیچکدام از بیانیه های منتشرشده به نام "عوامل" این سریال نیستیم.»

در انتهای این نامه نام بازیگرانی چون حسن معجونی، لاله اسکندری، ترلان پروانه، علیرضا آرا، احسان امانی، امیررضا دلاوری، لیلا بلوکات، ارسطو خوش رزم، روزبه حصاری، متین ستوده، میثاق زارع و نازنین کیوانی به چشم می خورد.

اخبار گوناگون در برخط