سرویس برخط پلاس - امین فردین گزارشگر اخراجی رادیو و تلویزیون و یکی از فساد انگیزترین مجریان خارج از ایران که این روزها در آلمان زندگی می کند با دنیا جهانبخت مدل ایرانی مقیم لندن گفت و گو کرد. ...
جدیدترین افشاگری دنیا جهانبخت درمورد مرد سرشناس ایرانی ! + ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - دنیا جهانبخت از چهره های پرحاشیه اینستاگرام است. دنیا جهانبخت با امین فردین که مجری جنجالی است در یک لایو اینستاگرامی به مصاحبه پرداخت. حرف های عجیبی را دنیا جهانبخت مطرح کرد.  امین فردین از او پرسید که آیا هیچ یک از بازیگران داخلی ایرانی به او پیشنهاد دوستی داده اند؟ و دنیا جهانبخت پاسخ داد محمدرضا گلزار یکی از کسانی بود که به او پیشنهاد دوستی داد اما جواب او را نداده است! در ادامه صحبت های دنیا جهانبخت را بشنوید.

بیوگرافی دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت مدل و یکی از شاخ های اینستاگرام است که زاده ۳۰ آبان سال ۱۳۶۸ در شهر تهران است. او لیسانس رشته گرافیک از دانشگاه آزاد دارد.

او در یک خانواده ۴ نفره زندگی می کند و پدر او فوت کرده است. هم اکنون در لندن به همراه فرزندش زندگی می کند. او بعد از پایان یافت تحصلاتش به همراه خانواده به استانبول ترکیه مهاجرت کرد.

او ابتدا از فیسبوک شروع کرد و به چهره ای معروف تبدیل شد. در سن ۱۸ سالگی عکس های خود را در اینستاگرام منتشر کرد که باعث شد بسیار معروف شود و دنبال کنندگانش روز به روز بیشتر شوند. سپس پیج ایسنتاگرام را راه انداخت و هم اکنون فالوئرهای میلیونی دارد. او با ابراز علاقه به ساسی مانکن و گریه کردن مقابل دوربین بسیار جنجالی شد. او مدام به ساسی مانکن ابراز علاقه می کرد ولی این عشق یک طرفه بود و ساسی اصلا حواب دنیا جهانبخت را نمی داد تا اینکه او کلیپی از خفه کردن خودش را منتشر کرد که ابعاد این ماجرا بزرگ تر شد وباعث شد که او بیشتر از قبل دیده شود. بعد از مدتی او با طلا گلزار مدلی که ساکن دبی است و گویا با ساسی مانکن رابطه دارد، وارد بحث شد و این ماجرا هم برای کاربران بسیار جالب بود.

منبع: فانیگما

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس