سرویس برخط پلاس - صحبت کردن افراد مختلف در پشت سر شما می تواند نشانه اصلی حسادت آنها باشد. ...
4 حقیقت در مورد افرادی که پشت سر شما صحبت می کنند  -  مراقب باشید !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - بسیاری از شما با افرادی آشنا شده اید که پشت سر شما صحبت می کنند و این هرگز احساس خوبی نیست. دلایل مختلفی برای غیبت کردن وجود دارد و اینکه چرا مردم از شایعه پراکنی لذت می برند.

عزت نفس پایین

عزت نفس پایین یکی از دلایل غیبت کردن است. افرادی که احساس میکنند ویژگی یا هنر خاصی ندارند و یا حرف جالبی برای گفتن ندارند فکر میکنند غیبت کردن در مورد شما او را فرد جالبی می کند. افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارند نیز سعی می کنند به جای اینکه در جمع در مورد خودشان صحبت کنند در مورد دیگران صحبت کنند.

نگران حرف هایی که مردم پشت سر شما می زنند نباشید. آنها افرادی هستند که پشت سر شما شایعه درست میکنند تا کسی ایرادات زندگی آنان را نبیند.

حسادت

حتی بهترین دوستان شما هم می توانند پنهانی به شما حسادت کنند چه به خاطر موفقیت شغلی شما باشد و چه بخاطر شریک جدید زندگی شما. برخی از افراد عادت دارند که خودشان را با دیگران مقایسه کنند. آنها فکرمیکنند که خودشان بیشتر از شما سزاوار چیزهای خوب در زندگی هستند و از آنچه که دارند راضی نیستند.

منفی بافی

افراد منفی نگر با غیبت کردن رشد می کنند. گاهی اوقات شخصی که پشت سر شما صحبت می کند از آن لذت می برد. آنها هرگز جنبه مثبت را نمی بینند و روی جنبه های منفی زندگی افراد تمرکز می کنند. چنین شخصیت هایی نمیتوانند اتفاقات و رفتارهای خوب شما و یا دیگران را ببینند و آن را تعریف کنند.

دوست نداشتن مشترک

گاهی همه افرادی که دور هم جمع می شوند تا در مورد شما صحبت کنند شما را دوست ندارند. هیچکدام از آنها دوست شما نیست و اگر هم به شما نزدیک می شوند به این خاطر است که کنجکاوی خودشان را ارضا کنند.

چگونه با افرادی که پشت سر شما صحبت می کنند رفتار کنید

همه در مورد هم صحبت می کنند حتی اگر با یکدیگر دوست باشند.

اهمیتی ندهید

طبیعی است که شما بخواهید تلافی کنید یا تهمتی که به شما زدند از ذهن دیگران پاک کنید. اما واقعیت این است که وقتی بیشتر تلاش میکنید تا این مشکل را حل کنید باعث میشود فردی که در مورد شما غیبت می کند بیشتر در مورد شما صحبت کند. افراد حسود را نادیده بگیرید و به زندگی خودتان ادامه دهید و به آن اهمیت ندهید.

در مورد آن صحبت کنید

اگر به شما گفتند که کسی پشت سر شما غیبت می کند ارزش آن را دارد که از او بپرسید چرا این کار را انجام میدهد.

آن را عمومی کنید

شایعات می توانند در محل کارتان به شدت به روابط و کار شما آسیب بزنند. اگر فردی که با او کار می کنید پشت سرتان درباره شما صحبت می کند باید این موضوع را به رئیستان گزارش دهید تا آن را بررسی کند و به آن پایان دهد.

روابطتان را قطع کنید

اگر دوست ندارید که وقتتان را با کسی بگذرانید که می دانید پشت سر شما صحبت میکند بهتر است که رابطه تان را با او قطع کنید.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس