واکنش احمدی نژاد به حجاب اجباری زنان در ایران + ویدیو

۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس برخط پلاس - احمدی‌نژاد در خصوص حجاب اجباری و مدیریت دولت در این خصوص گفت: هر امر خوبی را شما اجبار کنید، خرابش می‌کنید. ...
واکنش احمدی نژاد به حجاب اجباری زنان در ایران + ویدیو

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - احمدی نژاد در مصاحبه ای گفت : از کل مردم سوال کنید که شما دولت را انتخاب کرده اید که شما را محدود کند یا آزادی شما را تامین کند؟ ببینید مردم چه می گویند؟ در هیچ جای دنیا کسانیکه رای می دهند، یک سر سوزن در ذهنشان نیست که این فرد بیاید و ما را محدود کند!

همین الان شما از ملت ایران نظرخواهی کنید. سوال کنید حجاب چیز خوبی است یا چیز بدی است؟ اکثریت قاطع می گویند خیلی چیز خوبی است. این اتفاق افتاده است. اصلا رفراندوم کنید. بنظر شما چیز خوبی است یا چیز بدی است؟ همه می گویند عالی است. چند هزار سال ایرانی ها چه زن و چه مردش حجاب داشتند. نوع ملت ها حجاب دارند.

دوم؛ آیا شما موافقید ما این حجاب را اجباری کنیم؟ بالای ۹۵ درصد می گویند نخیر، خرابش می کند. هر امر خوبی را شما اجبار کنید، خرابش می کنید. بالاتر از نماز هست؟ نماز را اجبار کنید چه می شود؟

اعتماد آنلاین

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آزاده لطیفی ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴
علی کریمی بده مهران مدیری بده تاکی ادامه میدهد خجالت اوره

ممد قولی ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۴
ناشناس ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۶
آزادی؟! پوششی که بازیگران زن ایرانی و برخی از مردم در خیابان های ایران دارند، آنجلا نجولی در خیابان های آمریکا ندارد (بروید ببینید و مقایسه کنید) آزادی از این بیشتر؟! اصلا کجای دنیا را دیده اید که به اندازه ی ایرانی ها آرایش کنند و لباس های عجیب و غریب بپوشند. چرا تمام فکر و ذهن مردم مان پوشش شده است.

آخرین اخبار سرویس برخط پلاس