سرویس برخط پلاس - فیلم های قدیمی پارسا پیروز فر و زوج هنری جذابش در فضای مجازی غوغا کرد. ...
عشق چشم رنگی پارسا پیروزفر را   خانم بازیگر همسر این مرد خوشتیپ شد؟!

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - پارسا پیروزفر دارای مدرک کارشناسی نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. پارسا پیروزفر دانش آموخته رشته بازیگری از آکادمی هنرهای نمایشی استاد سمندریان در سال 1374 است. پارسا پیروزفر در سال 1380 نمایش هنر اثر یاسمینا رضا را به روی صحنه برد. پارسا پیروزفر از جمله بازیگرانی است که تا به حال با هیچ روزنامه، مجله و یا رسانه ای مصاحبه نکرده است. پارسا پیروزفر در سال های 1386، 1389 و 1390، به تدریس بازیگری در مدرسه فیلمسازی و پژوهش های سینمایی هیلاج پرداخته است.

بهمن خان سریال یاغی نه تنها با نیکی کریمی بازیگر نقش شیما در یاغی به کارگردانی محمد کارت همبازی شده است، بلکه این زوج فیلم های دیگری را با هم ساخته اند.

فیلم های مشترک پارسا پیروزفر و همسر سابقش

پارسا پیروزفر بعد از نقش آفرینی در سریال یاغی حسابی به شهرت خود افزود حال فیلم های قدیمی او با بازی شیما بازیگر نقش همسر اولش در یاغی را ببینید .

زندگی جای دیگریست

زندگی جای دیگری است فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی بابک کایدان، پدرام کریمی و منوچهر هادی و تهیه کنندگی سید امیر سیدزاده محصول سال ۱۳۹۲ است.

خلاصه ی داستان: داوود بقایی، دکتر اورژانس، مطلع می شود که مبتلا به تومور مغزی ست و چند صباحی بیشتر زنده نخواهد ماند. او البته مشکلات دیگری هم دارد، همسر قبلی اش، شهرزاد، برای کمک گرفتن از او برای آزادی شوهرِ جدیدش علی، نزد او می آید، از سوی دیگر، پسرش پویا، مشکلات دوران بلوغ را از سر می گذراند و در عین حال، زنی که به شکل موقت به صیغه ی او در آمده و بچه هایش را تر و خشک می کند، مدعی می شود که حامله است …

دختران انتظار

دختران انتظار فیلمی به کارگردانی رحمان رضایی، نویسندگی محمدهادی کریمی و تهیه کنندگی داریوش بابائیان و رحمان رضایی ساخته سال ۱۳۷۸ است که در سال ۱۳۷۹ بر روی پرده سینما رفت.

سعید مسرور دانشجوی رشته پزشکی برای پرداخت قرض خود به آقای سام ناچار می شود برای گرفتن وام، با دختر دانشجویی به نام روشنک ازدواج صوری انجام دهد تا بتواند از وام ازدواج بهره مند شود. از طرفی دیگر شراره دختر آقای سام به سعید علاقمند شده و......

عشق چشم رنگی پارسا پیروزفر را   خانم بازیگر همسر این مرد خوشتیپ شد؟!

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس