سرویس برخط پلاس - شباهت زیاد دو برادر به یکدیگر نوعروس را طعمه کرد. ...
رابطه اشتباهی عروس 22 ساله با دوقلوی داماد !  -  افشای نیت سیاه برادر شوهر !

به گزارش سرویس پلاس برخط نیوز به نقل از رکنا - پلیس افغانستان برادر شوهر نوعروسی را به جرم تجاوز به عروس 22 ساله دستگیر کرد.

براساس گزارش پلیس، نازنین با مراجعه به اداره پلیس در حالی که یک چشمش اشک بود و یک چشمش خون پرده از جنایت های کثیف برادر شوهرش برداشت.

زن جوان به بازپرس پرونده گفت: تازه عروس بودم که متوجه نگاه های کثیف برادرشوهرم شدم. از آن جا که او با همسرم دو قلو بودند و بی نهایت به یکدیگر شباهت داشتند خیلی سخت متوجه تفاوت بینشان می شدم و همین موضوع باعث شد تا به راحتی در دام پلید او گرفتار شوم.

نازنین در ادامه گفت: اولین بار وقتی شوهرم به محل کارش رفت طعمه فرشید - برادرشوهرم - شدم . شباهت بی نهایت فرشاد و فرشید موجب شد تا به راحتی به او اعتماد کنم و به این باور باشم که همسرم به خانه بازگشته و درخواست همخوابی با مرا دارد اما هنگام رابطه با دیدن خال روی بازوی فرشید فهمیدم که او مرا گول زده و به جای شوهرم خودش را جای زده است.

وقتی متوجه این اتفاق شدم با درگیری و فحاشی به او فهماندم که متوجه نیتش شدم اما او با تهدید به این که به شوهرم می گوید که من با روی باز او را به تخت خوابم دعوت کردم مرا وادار به سکوت کرد.این ماجرا ادامه داشت تا این که درخواست های همخوابی فرشید زیاد شد و شوهرم به ضعیف شدن و کبودی های بدنم شک کرد. این شکاکیت او موجب شد تا قبل از این که فرشید مرا فاحشه در مقابل شوهرم جلوه کند از او شکایت کنم.

افسر پرونده پس از ثبت شکایت نازنین اقدامات لازم را برای دستگیری فرشید انجام داد و خوشخبتانه توانست با تاییدیه پزشکی قانونی مرد جوان را به دام بکشاند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس برخط پلاس