گزارش رئیس مرکز پژوهش های مجلس به هیأت امنای این مرکز

گزارش رئیس مرکز پژوهش های مجلس به هیأت امنای این مرکز

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: جلسه هیأت امنای مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار شد و رئیس این مرکز گزارشی را به اعضا ارائه کرد که در این گزارش به تهیه 330 گزارش از سوی این مرکز اشاره شده است.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس - حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلسی شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: جلسه هیأت امنای مرکز پژوهش های مجلس امروز برگزار شد و رئیس این مرکز گزارشی را در مورد عملکرد مجموعه تحت امر خود در مدت زمان گذشته از ریاستش ارائه کرد.

وی افزود: آقای نگاهداری در گزارش خود عنوان کرد که در طول این مدت مرکز پژوهش های مجلس 330 گزارش را برای نمایندگان آماده کرده و این مرکز در این مدت پشتیبانی های فکری خوبی را برای نمایندگان داشته است.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: در این گزارش همچنین بر ارتباط گسترده مرکز پژوهش های مجلس با پژوهشکده های مختلف اشاره شده بود که این موضوع هم افزایی بیشتر را به دنبال دارد.

سلیمی خاطرنشان کرد: در گزارش ارائه شده همچنین به استفاده از اعضای هیأت  علمی و افراد خبره و توانمند در حوزه پژوهش در مرکز پژوهش های مجلس اشاره شده بود.

به گزارش فارس طبق آیین نامه داخلی مجلس اعضای هیأت رئیسه مجلس هیأت امنای مرکز پژوهش های مجلس نیز هستند.

منبع : خبرگزاری فارس