ناوشکن های ارتش شناور های تجاری کشور را اسکورت می کنند

ناوشکن های ارتش شناور های تجاری کشور را اسکورت می کنند

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس سیاسی - فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: کشتی‌های تجاری کشور با اسکورت مستقیم و غیر مستقیم ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش صورت می‌گیرد.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس -  امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در همایش گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با گرامیداشت دریانوردان جان باخته سانحه سانچی اظهار داشت: این دریانوردان تا آخرین لحظه جان خود ایستادند گرچه می دانستند جان خود را فدا خواهند کرد.

وی با اشاره به اسکورت مستقیم و غیرمستقیم کشتی های تجاری توسط ناوشکن های نیروی دریایی ارتش افزود: این در حالی است که نیرو های ما در اقیانوس هند مستقر هستند و امنیت را برقرار می کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: سربازان مردم در نیروی دریای ارتش با هرگونه کج خلقی با اقتدار مبارزه می کنند.

ایرانی با تاکید بر کمک رسانی سربازان نیروی دریایی ارتش به سایر شناور هایی که در دریا گرفتار می شوند گفت: گرچه شناور های خودشان در همان حوالی هستند، ولی غیرت ندارند و ما به آن ها کمک می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه سربازان نیروی دریایی ارتش در هر اقیانوسی که لازم باشد حاضر می شوند تصریح کرد: ایرانی ها فقط و فقط حافظ صلح هستند و خواهان جنگ نیستند مگر اینکه دشمنان ما بالاتر از قد و قواره خود حرف بزنند.

منبع : خبرگزاری فارس