فرمانده نیروی هوایی ارتش: آزادگان فاتحان قله های شجاعت و ایستادگی هستند
سرویس سیاسی - فرمانده نیروی هوایی ارتش اظهار کرد: بدون ترید آزادگان میراث‌داران افتخارآفرین هشت ساله دفاع مقدس و فاتحان قله‌های شهامت و ایستادگی هستند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فارس -  امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار جمعی از آزادگان این نیرو که به مناسبت 26 مرداد ماه، سالروز ورود سرافرازانه آزادگان به میهن اسلامی برگزار شد، ضمن تبریک این روز به یادماندنی گفت: اسارت واژه ای است که طنین ناخوشایند آن می تواند هر انسانی را از پای درآورد اما در برابر چنین واژه ای تنها ایمان، اخلاص و امید به آینده می تواند قد اعلم کند که بدون شک آزادگان ایران اسلامی طلایه داران و صابرانی هستند که وجودشان مایع عزت، افتخار و آبروی ملت ایران است.

وی تصریح کرد: مردانگی سیرت انسان هایی است که هیچگاه زیر بار ظلم و ستم نرفته و قد خم نمی کنند، آنها اگر صدها سال در اسارت هم باشند سیرت و بن و ریشه خود را رها نخواهند کرد، چرا که سختی ها و دشواری ها انسان را شکل می دهد و او را تا نقطه تعالی می رساند همانند الماسی گرانبها که در اثر فشارهای بسیار، تبدیل به عنصری ارزشمند می شود.

امیر سرتیپ واحدی خطاب به آزادگان خاطرنشان کرد: بدون ترید شما آزادگان میراث داران افتخارآفرین هشت ساله دفاع مقدس و فاتحان قله های اسارت، شجاعت، شهامت و ایستادگی هستید که با پایمردی و صبر و شکیبایی خود بار دیگر مردانگی را معنا کرده و پای آرمان ها و عقاید خود ایستادید.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان گفت: 26 مرداد روزی است که هیچگاه از خاطرات پاک نخواهد شد و تا ابد در تارک تاریخ ماندگار خواهد ماند.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس سیاسی