توضیح استاندار کردستان درمورد جانباختگان حوادث اخیر در کردستان
سرویس سیاسی - استاندار کردستان گفت: در اغتشاشات اخیر متأسفانه ۴ نفر در استان کردستان به دست عوامل خودفروخته و ضد انقلاب جان خود را از دست دادند .

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - وی افزود: "در دیدار با خانواده های کشته شدگان، آنان اعلام کردند که فرزندانشان در اغتشاشات نبودند و به ناحق از پشت با گلوله های جنگی کشته شده اند، به طوری که یکی از آن ها در حین پخش کارت عروسی و یکی دیگر مشغول بستن مغازه اش بود".

به گزارش ایسنا؛ اسماعیل زارعی کوشا، امروز، چهارم مهرماه در یادواره ۴۵۲ شهید سروآباد اظهار کرد: مخلان نظم و امنیت اجتماع خائن بوده و باید همگان آن های بشناسند.

وی با اشاره به حوادث اخیر در استان کردستان، افزود: مردم بابصیرت استان کردستان با درک توطئه خرابکاری دشمنان، راه خود را از آنان جدا کرده و با آنان همراهی نکردند که این امر نشان از بصیرت و آگاهی مردم مرزدار و شهید پرور کردستان دارد.

زارعی کوشا به ماجرای فوت مهسا امینی اشاره کرد و ادامه داد: بعد از فوت این بانوی کردستانی بلافاصله رئیس جمهور و همه مسئولان وارد عمل شده و بر بررسی دقیق این ماجرا تاکید کردند تا حقی از کسی ضایع نشود اما دشمنان از این ماجرا سوءاستفاده کرده و به دنبال فتنه و اغتشاش در سطح جامعه بودند.

وی به نقش مردم مرزدار و غیور سروآباد اشاره کرد و گفت: من به مردم سروآباد افتخار می کنم دشمن شناسی این خطه زبانزد است و در طول ۴۳ سالی که از عمر با برکت انقلاب می گذرد مرزداران سروآبادی همواره وفاداری خود را به نظام و انقلاب نشان داده اند و در ماجرای اخیر کشور نیز این مهم را به اثبات رسانیدند.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط