کشته شدن یک دختر با تیراندازی در اصفهان همزمان با اغتشاشات  -  واکنش مقامات قضایی استان ؛ دختر در میان معترضان بود؟
سرویس سیاسی - رئیس کل دادگستری استان اصفهان درباره قتل یک خانم در فولادشهر و ارتباط آن با اغتشاشات توضیحاتی ارائه کرد و گفت: این فرد در محل تجمع و اغتشاش نبوده و فاصله داشته است.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - حجت الاسلام اسدالله جعفری، در ارتباط با قتل یک نفر در فولادشهر همزمان با اغتشاشات اخیر اظهار داشت: تحقیقات در این مورد از ساعات اولیه شروع شد و آنچه که تا به حال از نتایج تحقیقات حاصل شده این است که این فرد در محل تجمع و اغتشاش نبوده و فاصله داشته است.

وی ادامه داد: تیراندازی به این دختر توسط افراد ناشناس و به وسیله اسلحه ساچمه ای انجام شده و نمونه این را در این چند روز گذشته چندین بار داشته ایم؛ اضافه بر این دو تیم از کارگاهان مجرب استان مشغول بررسی موضوع هستند؛ قطعاً دستگاه قضائی تحقیقات را کامل و دقیق جهت شناسایی عاملان این جنایت انجام خواهد داد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اشاره به شکایت خانواده مقتول گفت: باتوجه به همزمانی این حادثه با اغتشاشات، برخی از رسانه های معاند مثل همیشه شروع کردند و این فرد را منتسب به تجمعات می دانند، ولی هنوز چیزی برای ما ثابت نشده است؛ قطعاً ما نتایج جدیدی را که به دست آوردیم به اطلاع مردم و خانواده این مرحوم خواهیم رساند.


منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط