ماجرای اسناد محرمانه گروه عدالت علی درمورد مهسا امینی  -  اشتباهات ناشیانه در سندسازی
سرویس سیاسی - حتی برادر مرحومه امینی که همراه او بوده نیز تاکنون چنین ادعایی نداشته است و این مسأله به خوبی  نشان می‌دهد که این جعل سند درصدد دمیدن بر آتش اغتشاشاتی است که خاموش شده است.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از همشهری - گروه هکری موسوم به «عدالت علی» روز گذشته مدعی شد به سندی محرمانه دست یافته است که «روایت تازه ای» از ماجرای مهسا امینی داشته است.

اما گاف بزرگ این سندسازی در ابتدای نامه دیده می شود که گفته شده دادسرای عمومی و انقلاب به مسأله تخلفات نیروی انتظامی در این مساله ورود کرده است.

این درحالی است که تنها دادسرای نظامی صلاحیت رسیدگی به این مسأله را دارد.

همچنین در این سندسازی ادعا شده است که «دختر خانمی حین انتقال به خودرو وانا مقاومت نموده که در اثر کشمکش ایجاد شده سرش به جدول برخورد نموده است»

این روایت درحالی است که حتی برادر مرحومه امینی که همراه او بوده نیز تاکنون چنین ادعایی نداشته است و این مسأله به خوبی  نشان می دهد که این جعل سند درصدد دمیدن بر آتش اغتشاشاتی است که خاموش شده است.

عدم درج شماره نامه، عدم وجود امضا، عدم استفاده از سربرگ، استفاده از فونت منسوخ شده، اشتباهات متعدد نامه نگاری و استفاده از ادبیاتی به غایت ژورنالیستی که تلاش دارد متنی حقوقی را بنویسد در سراسر این نامه دیده می شود که گواهی بر یک اقدام ناشیانه و مبتدی است.

گفتنی است پیش از این در فتنه ۸۸ نیز جریان های ضدانقلاب با جعل سند تلاش داشتند تا نظام را متهم به کشتن افراد کنند که هر بار این اقدام آنها با رسوایی رو به رو می شد.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط
بهزاد ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۸
عه اگه نامه اينقدر مسخره بوده خوب ميذاشتين همه با هم ميخنديديم ديگه!