سپاه: تعداد زیادی سلاح  گرم و سرد از اغتشاشگران در مازندران شناسایی شد
سرویس سیاسی - سردار مسلمی بیان کرد: انواع و اقسام چاقوها از اغتشاشگران کشف شده است، حتی در یکی از پارک‌های استان در یک کیسه حدود ۸۰ قبصه سلاح سرد جاسازی شده بود تا در موقع مناسب از آن استفاده کنند.

به گزارش سرویس سیاسی برخط نیوز به نقل از فرارو - فرمانده سپاه کربلای مازندران از کشف تعداد زیادی سلاح های سرد و گرم و تجهیزات دست ساز از اغتشاشگران در این استان خبر داد.

به گزارش ایرنا، سردار سیاوش مسلمی شامگاه پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در اغتشاشات اخیر مازندران حلقه اول تجمع ها با حضور حدود ۱۰ تا ۱۲ نفر زن شروع و سپس به صورت فزاینده این جمعیت به ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر رسید و از طرفی دیگر به شدت تخریبگرانه بود.

وی ادامه داد: سلاح های سرد و دست ساز زیادی از اغتشاشگران کشف شده است؛ همچنین از این افراد مشروبات الکلی، مواد مخدر و انواع و اقسام نقاب و سلاح های دست ساز کشف شده و به دنبال آن تا بتوانند نهایت ضربه را به افراد بزنند.

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران گفت: برخی اغتشاشگران دختر با پنهان کردن وسایل دست ساز زیر شال خود، درصدد مجروح کردن ماموران حافظ امنیت بودند.

سردار مسلمی بیان کرد: انواع و اقسام چاقوها از اغتشاشگران کشف شده است، حتی در یکی از پارک های استان در یک کیسه حدود ۸۰ قبصه سلاح سرد جاسازی شده بود تا در موقع مناسب از آن استفاده کنند.

وی ادامه داد: اغتشاشات اخیر یک جنگ رسانه ای است که استکبار جهانی بر علیه ایران عزیز شروع کرده است؛ هرچه از این فضا فاصله می گیریم و به عمق این مسایل ورود پیدا می کنیم، متوجه می شویم که دشمن با بهره گیری از همه ظرفیت ها به دنبال ضربه زدن بود.

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: دشمن با بهره گیری از آسیب های اجتماعی در ایران عزیز و غفلت هایی که در حوزه فرهنگی در دو سه سال گذشته به واسطه شیوع کرونا در ایران به وجود آمد، تلاش کرد تا بتواند یک اغتشاش و یک فتنه جدید را با یک وضعیت جدید در ایران راه انداری کند.

سردار مسلمی بیان کرد: امروز ماموریت اصلی سپاه و همه نیروهای امنیتی، این است که بتوانیم با بهره گیری از ظرفیت مردم آرامش پایدار را در کشور و استان حاکم کنیم.

وی ادامه داد: جریان اغتشاشگر با هدایت بخش زیادی از دانش آموزان و جوانان و اغفال آنان به این موضوع ورود پیدا کرد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به فعالیت زنان ایرانی در عرصه های مختلف اجتماعی گفت: واقعا در کمتر کشوری آزادی که امروز زنان ما در عرصه های اجتماعی دارند را مشاهده می کنیم.

سردار مسلمی افزود: زنانی که امروز در ایران عزیز به واسطه اینکه بنیان اصلی خانواده هستند، مورد هجمه دشمن قرار گرفته اند؛ دشمن به دنبال آن است تا این پایه اساسی را در جامعه متزلزل کند چرا که وقتی پایه اصلی خانواده توسط زن متزلزل شد آن وقت دشمن با از بین بردن همه ارزش های دینی و اسلامی می تواند هدفی که مدنظر خودش است را در جامعه پیاده کند.

وی ادامه داد: دشمن با محاسبه بد خود و با عریان کردن طرفداری از جریان اغتشاشگر در بدترین شرایط ممکن نقش خود را مشخص و اعلام کرد به دنبال براندازی است و به دنبال احقاق حق زن نیست.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط