شروع جشنواره تابستانه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

شروع جشنواره تابستانه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - تماشا و رازگشایی فیلم‌های سینمایی علمی در سینما پلانتاریوم، رصد اعماق کهکشان در کارگاه آشنایی با نجوم از برنامه های گنبد مینا است.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با آغاز فصل تابستان و ایام تعطیلات و اوقات فراغت تابستانه جشنواره ای متنوع را برای علاقمندان به ویژه مخاطبان خاص این فصل در نظر گرفته است. 

توسعه آموزش های شهروندی و تفکر خلاق، مهارت آموزی، پر کردن اوقات فراغت شهروندان به ویژه دانش آموزان و دانشجویان از مهم ترین اهداف این جشنواره است.

از ویژگی مهم دیگر این برنامه ها اینکه حضور در جشنواره تابستانه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد محدودیت سنی نداشته و شهروندان و گردشگران می توانند از برنامه های تابستانه اراضی عباس آباد در هر سن و مقطعی استفاده کرد.

تماشا و رازگشایی فیلم های سینمایی علمی در سینما پلانتاریوم، رصد اعماق کهکشان در کارگاه آشنایی با نجوم از برنامه های گنبد مینا ، ترانه سرایی در کارگاه شعر و ترانه و برگزاری تورهای گردشگری و… از جمله برنامه هایی است که معاونت فرهنگی و گردشگری منطقه عباس آباد در این ایام در نظر گرفته است. 

علاقمندان برای شرکت در برنامه های متنوع جشنواره تابستانه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد می توانند با شماره های اعلام شده بر روی پوستر این جشنواره تماس گرفته و ثبت نام کنند.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس اجتماعی