دعوت  از شهردار تهران برای حضور در اجلاس بین المللی شهرداران
سرویس اجتماعی - دبیرکل سازمان گردشگری جهانی از شهردار تهران برای حضور در اجلاس بین‌المللی شهرداران در مادرید اسپانیا دعوت کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - زوراب پولولیکا شویلی - دبیرکل سازمان گردشگری جهانی - با حسن قشقاوی - دیپلمات جمهوری اسلامی-  ایران دیدار و گفت وگو کرد. در این دیدار علاوه بر بررسی روابط این سازمان بین المللی با جمهوری اسلامی ایران، از علیرضا زاکانی - شهردار تهران و ظرفیت های گردشگری شهر تهران - برای حضور در اجلاس شهرداران جهان در مادرید اسپانیا دعوت به عمل آمد.

زوراب پولولیکا شویلی ضمن دعوت از علیرضا زاکانی برای حضور در اجلاس بین المللی شهرداران، در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «همراه با سفیر ایران در اسپانیا آقای حسن قشقایی، ما راه های جدیدی را برای تقویت نقش توریسم در توسعه کشور بررسی کردیم. ما بر نوآوری، تسهیلات، سرمایه گذاری برای بارگذاری مجدد استراتژی گردشگری پایدارتر و قابل فهم تر تمرکز کردیم.»

این دعوت در ادامه پیشنهاد میزبانی تهران برای اجلاس مجمع شهرداران سازمان جهانی گردشگری ملل متحد و پیگیری های به عمل آمده از جانب شرکت نوسازی عباس آباد تهران تنها عضو وابسته سازمان جهانی گردشگری در شهرداری تهران صورت گرفته است.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس اجتماعی