ماجرای فیلم مدرسه پری دریایی چه بود؟( فیلم قدیمی است، اما مدیر آن را شناسایی کردیم)
سرویس اجتماعی - مدیر کل ورزش و جوانان البرز از قدیمی بودن فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر راه اندازی مدرسه شنایی تحت عنوان پری دریایی در این استان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - خبرآنلاین روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مجتبی جانعلی روز یکشنبه افزود: پس از بیانیه اداره کل در قالب مصاحبه با بنده و انتشار آن، مسوول این اتفاق که به عنوان ناجی در یکی از استخرهای استان مشغول به کار می باشد، شناسایی شد.

وی اضافه کرد: با بررسی های صورت گرفته و طبق مستندات موجود، فیلم منتشر شده در فضای مجازی متعلق به حدود ۲ سال قبل بوده و در همان زمان از فعالیت آن جلوگیری به عمل آمده و هیچ ربطی به زمان کنونی ندارد.

وی عنوان کرد: متاسفانه این ناجی متخلف به صورت خودسرانه و بدون مجوز اقدام به فعالیت در این زمینه کرده بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تاکید کرد: علیرغم این که فیلم منتشر شده برای ۲سال قبل می باشد، با توجه به حساسیت موضوع و در جهت تنویر افکار عمومی، روز سه شنبه نشستی با حضور فرد خاطی در اداره کل برگزار خواهد شد تا با بررسی های بیشتر، اقدامات قانونی لازم برای برخورد و ابطال مجوز فعالیت این ناجی و جلوگیری از تکرار چنین مسائلی، صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که قبلا اعلام کردیم، اداره کل ورزش و جوانان استان البرز هیچ گونه مجوزی برای چنین فعالیتی صادر نکرده و نخواهد کرد.

جانعلی تصریح کرد: بدون تردید رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی یک اصل برای ما است و در صورت لزوم، نسبت به برخورد و پلمب مجموعه های متخلف و ابطال مجوز فعالیت افراد خاطی، اقدام قانونی صورت خواهد گرفت.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط