نقش مدیران رسانه در جایگاه تصمیم گیری و تصمیم سازی دارای اهمیت است -  اقدام نوآورانه قوه قضائیه
سرویس اجتماعی - مدیرعامل خبرگزاری برنا با اشاره دیدار رئیس دستگاه قضا با مدیران عامل و تعدادی از خبرنگاران رسانه‌های کشور گفت: نقش مدیران رسانه در جایگاه تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی دارای اهمیت است.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - مرکز رسانه قوه قضائیه، اخوان مدیر مسئول روزنامه جوان در رابطه با برگزاری نشست تعداد زیادی از اصحاب رسانه با ریاست قوه قضاییه گفت: در نشستی که اصحاب رسانه با رئیس قوه قضاییه برگزار کردند، فضایی فراهم شد تا طیف های مختلف رسانه در فرصت موجود دیدگاه های خود را مطرح کنند و رئیس قوه قضاییه هم با حوصله و صبر استماع کرد که جای تقدیر و تشکر دارد، اما با توجه به فرصت کوتاه همه دیدگاه ها مطرح نشد و دوستان مجال صحبت نیافتند.

مدیر مسئول روزنامه جوان گفت: دوستان رسانه ای ایده هایی را برای پیگیری به ریاست قوه قضاییه منتقل کردند که این نشان می دهد دلگرمی و امیدی در اصحاب رسانه برای حل مشکلات از سوی قوه قضاییه به وجود آمده است.

اخوان به حضور خبرنگاران در این نشست اشاره کرد و گفت: دعوت از خبرنگاران در این نشست اقدام مثبت و نوآورانه ای بود. پیشنهاد می کنم در این موارد اگر جلسه ای جداگانه ویژه خبرنگاران و جلسه ای ویژه مدیران رسانه ها برگزار شود بهتر می توان به نتیجه رسید.

وی با بیان اینکه دامنه نفوذ رسانه ها همه در یک سطح نیست، گفت: دسته بندی رسانه ها باید بر اساس دامنه تاثیر تقسیم بندی شوند تا بتوان به نتیجه ای هم در این زمینه رسید چرا که گاهی تبادل نظر مطرح و گاهی بحث های اختصاصی تر قرار است انجام شود.

حضور همزمان مدیران رسانه ها و خبرنگاران در نشست با رئیس قوه قضاییه باید به الگویی برای سایر نهادها تبدیل شود

همچنین محمد امین میرزایی نیز در خصوص دیدار رئیس دستگاه قضا با مدیران عامل و تعدادی از خبرنگاران رسانه های کشور به مناسبت روز خبرنگار با بیان اینکه نقش مدیران رسانه در جایگاه تصمیم گیری و تصمیم سازی دارای اهمیت است، افزود: اما این خبرنگاران هستند که باید این سیاست ها و نگاه ها را اجرایی کنند.

مدیرعامل خبرگزاری برنا عنوان کرد: برگزاری این مدل جلسه رئیس قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان حاکمیتی با حضور تصمیم گیران و مجریان سیاست های رسانه ها در کنار هم را می توان برای سایر دستگاه های که تصمیم به برگزاری اینگونه جلسات دارند الگو قرار داد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط