زمان آغاز به کار اداره مبارزه با مالخری پلیس اعلام شد

زمان آغاز به کار اداره مبارزه با مالخری پلیس اعلام شد

۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رئیس پلیس آگاهی پایتخت از زمان آغاز رسمی فعالیت اداره مبارزه با مالخری خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از همشهری - سرهنگ علی ولی پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفت وگو با ایسنا گفته که این اداره در هفته فراجا رسما آغاز به کار خواهد کرد. او با اشاره به شروع به کار اداره مبارزه با مالخری در هفته فراجا گفت: مبارزه با مالخران به طور روزانه توسط پلیس انجام می شود و اخیرا نیز تقویت شده است. شروع به کار رسمی اداره مبارزه با مالخران نیز در هفته فراجا خواهد بود و این اداره فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی درباره با اشاره به برخورد جدی پلیس با مالخران اظهار کرد: مبارزه با مالخری از وظایف اصلی پلیس است و ما تلاش می کنیم تا از حیف ومیل شدن اموال مسروقه مردم جلوگیری کنیم. همچنین پلیس تلاش می کند تا بتواند از طریق همین مالخران سرنخ کشف کرده و به سارقان اصلی برسد و در کمترین زمان ممکن آن ها را دستگیر کند.

ولیپور گودرزی افزود: البته در حال حاضر نیز پلیس به طور ویژه با مالخران برخورد می کند و اشراف اطلاعاتی خوبی برای این افراد داریم که ان شاءالله با راه اندازی این اداره برخورد با آنها شدت هم خواهد گرفت.

به گفته رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، زبده ترین کارآگاهان پلیس آگاهی در اداره مبارزه با مالخری حضور خواهندداشت و از ظرفیت های این اداره برای مبارزه با خرید و فروش اموال مسروقه استفاده خواهد شد.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط