معمای کاپیتان استقلال  -  خداحافظی مدافع محبوب با حضور گزینه مطئمن آبی ها
سرویس ورزشی - شرایط کاپیتان استقلال برای ادامه کار با این تیم بسیار پیچیده شده است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - در طول چند هفته گذشته هواداران استقلال نگرانی زیادی بابت انتخاب سرمربی جدید تیم داشتند. فرهاد مجیدی بد زمانی و به بد شکلی کار را رها کرد و رفت و سرانجام بعد از مدت ها کشمکش، ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید آبی ها لقب گرفت.

در این مدت بسیاری از امور تیم معطل بود و شاید تنها اتفاق مهمی که قبل از معرفی مربی پرتغالی رخ داد، مربوط می شد به جذب سجاد شهباززاده. حالا اما منع مجهول بودن کادرفنی از بین رفته و باشگاه هر چه سریع تر باید به سایر مسائل بپردازد. در این میان یکی از مهم ترین اولویت های مجموعه، تعیین تکلیف وریا غفوری است؛ کاپیتان محبوب استقلال که قراردادش به پایان رسیده و بازیکن آزاد به شمار می رود.

وریا در حاشیه جشن قهرمانی استقلال صراحتا اعلام کرد آماده تمدید قرارداد است و در تیم می ماند، مگر اینکه او را نخواهند. با این حال تماسی از سوی باشگاه با این بازیکن گرفته نشد و همین مسئله او را مکدر کرد. کاپیتان آبی ها طی چند روز اخیر چندین بار نارضایتی اش را نشان داده؛ هم مصاحبه کرده و هم در گفت وگوهای غیررسمی با خبرنگاران و هواداران رنجش خاطرش را نمایان کرده است. اینکه بهتر است او بماند یا نه یک بحث دیگر است، اما این بلاتکلیفی زیبنده کاپیتان استقلال نیست و حالا که سرمربی مشخص شده، باشگاه هر چه سریع تر باید او را از برزخ بیرون بیاورد. یا رومی روم، یا زنگی زنگ.

ماجرای پیچیده وریا

ماجرای ماندن یا جدایی وریا غفوری همچنان مبهم و پیچیده است. او از اینکه باشگاه تماسی برای تمدید قرارداد نگرفته ناراحت است و همین موضوع شایعاتی را درخصوص پایان همکاری استقلال با کاپیتانش مطرح کرده است. در یک ماه گذشته هم شایعات در مورد دلایل و احتمال نماندن غفوری در استقلال، زیاد بوده و آخرین خبرها نیز حاکی از آن است که احتمال خداحافظی استقلال با کاپیتانش وجود دارد.

استقلال با وجود صالح حردانی، خیالش در دفاع راست راحت است و در سمت چپ هم با بودن ابوالفضل جلالی و جعفر سلمانی نیازی به جذب بازیکن وجود ندارد.

منبع: روزنامه همشهری

منبع : همشهری آنلاین