اقامت احسان حدادی خارج از دهکده ورزشکاران!

اقامت احسان حدادی خارج از دهکده ورزشکاران!

۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - ورزشکاران اعزامی در دهکده بازی‌ها مستقر هستند و طبق قاعده باید حدادی هم در جایی که سایر اعضای تیم و همچنین کاروان ایران حضور دارند، اقامت کند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - با اینکه ورزشکاران اعزامی ایران به بازی های کشور های اسلامی در دهکده بازی ها اسکان داده شده اند، احسان حدادی در هتلی خارج از دهکده اقامت دارد.

به گزارش ایسنا، بازی های همبستگی کشور های اسلامی به طور رسمی از ۱۷ مرداد ماه به میزبانی قونیه آغاز می شود و کاروان ایران نیز برای شرکت در این مسابقات راهی کشور ترکیه شده است.

دوومیدانی ایران در این دوره از بازی ها ۱۶ نماینده دارد که ورزشکاران دوازدهم مرداد ماه به محل برگزاری مسابقات اعزام شدند، اما احسان حدادی جدا از تیم امروز وارد قونیه شد.

نکته جالب توجه این است که حدادی در دهکده بازی ها مستقر نشده است و در هتلی خارج از دهکده اقامت دارد. از طرفی حسین توکلی هم همراه این ورزشکار اعزام شده که همراه با حدادی در هتلی بیرون از دهکده حضور دارد.

این در حالی است که ورزشکاران اعزامی در دهکده بازی ها مستقر هستند و طبق قاعده باید حدادی هم در جایی که سایر اعضای تیم و همچنین کاروان ایران حضور دارند، اقامت کند.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط