خواهر رونالدو دوباره مسی را مسخره کرد! - عکس

خواهر رونالدو دوباره مسی را مسخره کرد! - عکس

۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۴ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - ورزش سه : یک‌بار دیگر خواهر کریستیانو رونالدو در فضای مجازی خبرساز شد و باز هم پای تمسخر لیونل مسی وسط بود.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - خواهر کریستیانو رونالدو یکی از چهره های جنجالی فضای مجازی در چند سال اخیر بوده است. هر گاه پای رقابت میان مسی و رونالدو به وسط آمده، خواهر فوق ستاره پرتغالی نیز معمولا با مصاحبه یا فعالیت در فضای مجازی، خبرساز شده است.

در تازه ترین اقدام این عضو جنجالی خانواده رونالدو، او پستی را که به تمسخر لیونل مسی و مقایسه ضربه قیچی برگردان شب گذشته این بازیکن با رونالدو پرداخته بود؛ لایک کرد و برای آن کامنت گذاشت تا در فضای مجازی متهم شود که نسبت به مسی وسواس دارد.

شب گذشته و در جریان پیروزی 5 بر صفر پاریس برابر کلرمون، لیونل مسی پس از دریافت پاس دیدنی لئاندرو پاردس، با ضربه ای قیچی برگردان دروازه حریف را باز کرد. این دومین گل فوق ستاره آرژانتینی در این دیدار بود ضمن اینکه او یک پاس گل نیز به نیمار داده بود.

خواهر رونالدو دوباره مسی را مسخره کرد! - عکس

پس از این گل یک صفحه از طرفداران رونالدو در اینستاگرام، گل مسی را به تمسخر گرفت و آن را با ضربه قیچی برگردان CR7 با لباس رئال مادرید مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2018 مقایسه کرد.

این اکانت هواداری با انتشار دو تصویر از گل ها نوشت: یکی تفنگ است و دیگری دوچرخه (اصطلاحی برای یک ضربه قیچی برگردان کامل و روی هوا). یکی در لیگ فرانسه مقابل کلرمون و دیگری در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس.

در یکی، بازیکن دست هایش را روی زمین می گذارد، پای دیگرش را هم (روی زمین) می گذارد و به سختی می توان یک تشک بین بدنش و زمین قرار داد. در حالی که دیگری بدنش کاملاً از چمن ورزشگاه فاصله دارد و فضای بین بدنش و زمین آنقدر زیاد است که بازیکن تصویر بالا می تواند (در آن فضای فاصله میان بدن رونالدو و زمین مسابقه) جا شود. هرگز مقایسه نکنید...

خواهر رونالدو دوباره مسی را مسخره کرد! - عکس

کاتیا آوِیرو خواهر رونالدو نیز این پست را بدون اظهار نظر خاصی با یک سری ایموجی های کف زدن، لایک کرد. مسئله ای که با بازتاب های زیادی در فضای مجازی همراه شد و هواداران مسی اعتقاد دارند که خواهر رونالدو به ستاره آرژانتینی وسواس دارد و به همین دلیل نمی تواند در مورد او اظهار نظر نکند.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط