توخته: از نظر روحی در شرایط ایده آلی قرار داریم -  امیدوارم نمایش قابل قبولی داشته باشیم
سرویس ورزشی - مدافع تیم ملی والیبال کشورمان گفت: خوشبختانه بازیکنان از نظر روحی در شرایط ایده آلی قرار دارند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - خبرنگار ورزشی خبرگزار فارس، امیرحسین توخته درمورد شرایط تیم ملی والیبال کشورمان پیش از آغاز جام واگنر اظهار داشت: خدا را شکر اوضاع کلی تیم خوب است. در این مدت تمرینات فشرده ای را پشت سر گذاشتیم و به آمادگی بالایی رسیده ایم. بازیکنان از نظر روحی هم در شرایط ایده آلی قرار دارند.

وی ادامه داد: در ادامه مسیر خود باید در جام واگنر حضور پیدا کنیم. تیم های خوبی در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرده اند. امیدوارم بتوانیم بازی های قابل قبولی از خود به نمایش بگذاریم و به خوبی خودمان را محک بزنیم.

مدافع تیم ملی والیبال کشورمان گفت: خوشبختانه شناخت خوبی از تیم حریف داریم و آنالیز خوبی از آنها داشته ایم. لهستان تیم قدرتمندی است و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است. امیدوارم بازی خوبی مقابل آنها ارائه کنیم.

توخته درخصوص میزان آمادگی خودش، خاطرنشان کرد: خدا را شکر آمادگی خوبی داریم و انشالله در مسابقات قهرمانی جهان هم به اوج آمادگی خودم خواهم رسید.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از 27 تا 29 مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار خواهد شد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط