جنجال بازیکن شاکی استقلال  -  کدام مصدومیت؟ خروجم از فهرست با بهانه های من درآوردی است!
سرویس ورزشی - قرار دادن یکی از مدافعان استقلال در لیست خروج حسابی این بازیکن را عصبانی کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - اتمام خدمت سربازی مرادمند و سیاوش یزدانی هم خبر خوبی برای سیدمحمد حسینی مدافع جدید استقلال نبود؛ بازیکنی که فصل گذشته عملکرد خوبی در هوادار داشت. با حضور رافائل سیلوا، عارف غلامی، یزدانی، مرادمند و حتی روزبه چشمی، طبیعتا فرصتی به حسینی نمی رسید و ساپینتو هم در نهایت حسینی را در لیست خروجی قرار داد.

حسینی از اقدام مسئولان باشگاه و ساپینتو ناراحت است، او که در این چند روز شایعه مصدومیتش هم مطرح بوده می گوید: «من غیرفوتبالی بیرون آمدم و از جای دیگر صحبت هایی شد تا از لیست خارج شوم. دیگر نمی خواهم بیشتر از این صحبت کنم و در زمان مناسب حرف می زنم. من هیچ مصدومیتی ندارم و با دلایل فنی از تیم کنار گذاشته نشدم. ۳ هفته است با استقلال محکم تمرین می کنم و پزشک تیم شاهد است که هیچ مشکلی ندارم. واضح تر از ایفمارک وجود ندارد که اگر مصدوم باشید، مجوز بازی نمی دهند. اینها بهانه های من درآوردی است.»

حسینی تأکید می کند: «باشگاه استقلال باید با من توافق کند و ضرر و زیان این تصمیم را بدهد. من به خاطر استقلال پیشنهادهای سپاهان، تراکتور، مس رفسنجان و... را رد کردم. تیم هوادار که فصل گذشته در آن بازی می کردم، جا ندارد که برگردم. با این تصمیم باشگاه استقلال چه کار باید بکنم؟ مگر می شود باشگاه بزرگی مثل استقلال چنین کاری کند؟»

منبع: روزنامه همشهری

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط