طلوع کیان: بازی با اوکراین، تمرین خوبی برای مان بود -  نباید عجله کرد
سرویس ورزشی - مربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: اوکراینی‌ها سرویس‌های پرشی خوبی می‌زدند و به همین دلیل این بازی، یک تمرین بسیار خوب برای ما بود.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - خبرنگار ورزشی خبرگزار فارس، علیرضا طلوع کیان درمورد شرایط تیم ملی والیبال کشورمان در آستانه شروع رقابت های جام واگنر اظهار داشت: با توجه به اینکه ما چند روز زودتر به لهستان آمدیم دو جلسه تمرین کردیم و یک بازی دوستانه با اوکراین انجام دادیم که شرایط بسیار خوبی داشت.

وی افزود: آنها بازیکن بسیار خوبی همچون پلوتنیسکی را در ترکیب خود داشت و حدود 20 روز در لهستان اردو زده بود. هماهنگی ها از قبل انجام شده بود تا یک بازی با این تیم برگزار کنیم و بازی بسیار خوبی هم بود. آنها به سبک روسیه والیبال بازی می کنند و فکر می کنم با توجه به سرویس های پرشی خوبی که می زدند یک تمرین بسیار خوبی برای ما بود. نقطه ضعف های مان تیم نمایان شد. هرچند که بازیکنان خستگی راه را هم داشتند اما محکی جدی برای ما محسوب می شد.

مربی تیم ملی والیبال کشورمان خاطرنشان کرد: امیدوارم در 3 مسابقه ای که در جام واگنر با تیم های لهستان، صربستان و آرژانتین خواهیم داشت هم محک خوبی بخوریم، نقاط ضعف مان مشخص شود، بازیکنان در شرایط بازی قرار بگیرند و با هم هماهنگ تر شوند. یک بازی هم در اسلوونی با تیم ملی این کشور خواهیم داشت. امیدوارم این بازی ها خوراک خوبی به کادر فنی بدهد تا بتواند بهترین تصمیم را بگیرد.

طلوع کیان گفت: در دوره گذشته رقابت های قهرمانی جهان عنوان سیزدهم را کسب کردیم و امسال هم کارمان سخت است چون با آرژانتینی روبرو خواهیم شد که برنز المپیک را دارد. مصر قهرمان آفریقا است و هلند هم از جمله تیم های قدرتمند است که در لیگ ملت ها نتیجه را به این تیم واگذار کردیم. بازیکنان انگیزه بالایی برای این مسابقات دارند و امیدوارم همه عملکرد قابل قبولی داشته باشند تا دل مردم شاد شود.

وی با بیان اینکه نباید عجله کرد، اظهار داشت: امیدوارم تیم رفته رفته شرایط بهتری پیدا کند و به تمام اهدافش قدم به قدم تا المپیک برسد. ما یک یا دو مسابقه نداریم، بلکه تا المپیک پاریس رقابت های زیادی را در پیش داریم. باید پله به پله پیش رفت. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا در انتخابی المپیک عملکرد خوبی داشته باشیم و در میدان بزرگ المپیک هم عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذاریم تا پرچم کشورمان بازهم بالا برود.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از 27 تا 29 مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار خواهد شد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط