نظر پاسور تیم ملی والیبال درباره مسابقات جام واگنر -  کریمی: مردم دعاگوی ما باشند
سرویس ورزشی - پاسور تیم ملی والیبال کشورمان گفت: مسابقات جام واگنر برای ما جنبه تدارکاتی دارد تا در بهترین شرایط روانه رقابت های قهرمانی جهان شویم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - جواد کریمی درمورد شرایط تیم ملی والیبال کشورمان در آستانه شروع مسابقات جام واگنر اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم. یک بازی دوستانه با اوکراین داشتیم و خوشبختانه هماهنگی تیمی ما روز به روز بهتر و بیشتر می شود.

وی با اشاره به شروع مسابقات جام واگنر، خاطرنشان کرد: حضور در چنین تورنمنتی بدون شک بسیار به آمادگی تیم کمک خواهد کرد تا با بهترین شرایط در رقابت های قهرمانی جهان حضور پیدا کنیم.

پاسور تیم ملی والیبال کشورمان درخصوص اهمیت مسابقات جام واگنر، عنوان کرد: به هر حال هر تورنمنتی اهمیت خاص خود را دارد اما نتایج جام واگنر اهمیت خیلی زیادی برای ما ندارد چون به این مسابقات به چشم بازی های دوستانه نگاه می کنیم تا برای مسابقات قهرمانی جهان آماده شویم و با تمام توان به مصاف رقبا برویم.

کریمی ادامه داد: انشالله مردم مثل همیشه برای ما دعا کنند تا بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کرده و بازهم دلشان را شاد کنیم.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از 27 تا 29 مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار خواهد شد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط