پای یک آمریکایی دیگر در خرید منچستریونایتد  -  گلیزرها راضی به فروش شدند
سرویس ورزشی - پس از انتقادهای شدید اخیر علیه مالکیت منچستریونایتد، گلیزرها برای فروش برخی از سهام باشگاه وارد مذاکره شدند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - منچستریونایتد پس از 101 سال در 2 بازی اول فصل شکست خورد تا بحران در این تیم به اوج خود برسد.

آنها در 7 بازی اخیر خارج از خانه خود شکست خوردند و مشخص نیست وضعیت رونالدو چگونه دنبال شود.

پس از شکست تحقیرآمیز مقابل برنتفورد، اسطوره ها و طرفداران منچستریونایتد شدیدا علیه گلیزرها انتقاد کردند و مدعی شدند که هر چه سریع تر میلیاردرهای آمریکایی باید تیم را ترک کنند. هشتگ Glazer Out به یکی از ترندهای این هفته لیگ برتر بدل شد و همه از بی کفایتی خانواده آمریکایی در جمع شیاطین سرخ صحبت کردند.

پای یک آمریکایی دیگر در خرید منچستریونایتد  -  گلیزرها راضی به فروش شدند

امروز نشریه دیلی میل گزارشی در خصوص فروش احتمالی برخی از سهام های منچستریونایتد توسط گلیزرها خبر داد. دیلی میل نوشت: خانواده گلیزر در حال مذاکره اختصاصی با شرکتی آمریکایی به نام «مدیریت آپولو» که در زمینه مبادلات سهام اختصاصی، سرمایه گذاری املاک و مستغلات و سرمایه گذاری خطر پذیر کار می کند، است تا بخش کوچکی از سهام این باشگاه را به آنها بفروشد.

نشریه انگلیسی البته نوشت که گلیزرها به هیچ وجه قصد ندارد که کنترل باشگاه را به شخصی دیگر بسپارند ولی گفته می شود که برخی از افراد خانواده گلیزر از این باشگاه قصد رفتن دارند.

منچستریونایتد دوشنبه آتی در اولدترافورد میزبان لیورپول است و بسیاری معتقدند که تیمِ تن هاگ می تواند یک شکست سنگین دیگر را تجربه کند. بسیاری از هواداران در فضای مجازی پویشی به راه انداختند که به خاطر اعتراض به گلیزرها در این بازی جمع نشوند و اولدترافورد در میزبانی مقابل لیورپول، بزرگترین رقیب آنها خالی بماند.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط