بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس هایجک می شود؟

بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس هایجک می شود؟

۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - دیاباتته با انتشار پیامی در فضای مجازی بازگشت خود به فوتبال ایران را تایید کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - دیاباته که احتمال بازگشتش به فوتبال ایران از مهمترین اخبار فصل نقل و انتقالات بود روز گذشته (چهارشنبه) با انتشار پیامی در فضای مجازی این بازگشت را رسما تایید کرد.
هر چند که مقصد نهایی آقای گل اسبق فوتبال ایران هنوز مشخص نشده اما از تیم پرسپولیس تهران به عنوان جدی ترین مشتری این بازیکن یاد می شود.

البته یحیی گل محمدی تا کنون تمایلی به جذب این بازیکن نشان نداده و برخی از اخبار حکایت از مخالفت او با جذب بازیکن سابق استقلال دارد.

یکی دیگر از مشتریان احتمالی دیاباته تراکتور تبریز است. این تیم با استخدام قربان بردیف به دنبال احیای روزهای باشکوه خود است. دیاباته در زمان حضور در استقلال بازی های درخشانی را در برابر تیم تراکتور تبریز به نمایش گذاشت و حتی برابر این تیم نیز هتریک کرد.

دیگر گزینه احتمالی دیاباته استقلال تهران است تیمی که مهاجمان زیادی را در اختیار گرفته اما ریکاردو ساپینتو از شیوه جذب این بازیکنان توسط مدیریت راضی نیست و حتی شنیده ها حکایت از لیست خروجی سوم این مربی بعد از بازی با ملوان دارد. با بازگشت مهدی قایدی به استقلال شاید رویای هواداران آن باشد تا روزی شاهد درخش قایدی و دیاباته به مانند لیگ نوزدهم باشند.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط