عملکرد ضعیف تیم ملی آمریکا پیش از جام جهانی -  بزرگترین ضعف رقیب ایران چیست؟
سرویس ورزشی - رسانه آمریکایی در خصوص وضعیت نگران کننده تیم ملی فوتبال این کشور نوشت و از بزرگترین ضعف آنها پرده برداشت.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - تیم ملی فوتبال کشورمان در سومین بازی از مرحله گروهی جام جهانی در تاریخ 8 آذر به مصاف تیم ملی آمریکا خواهد رفت.

تیم ملی آمریکا که با جوانانی مثل پولیسیچ، مک کنی و دِست امیدوار به صعود است، در آخرین مسابقات فیفادی نمایشی مفتضحانه از خود به ثبت رساند تا حتی رسانه آمریکایی نیز از عملکرد این تیم نگران شود.

عملکرد ضعیف تیم ملی آمریکا پیش از جام جهانی -  بزرگترین ضعف رقیب ایران چیست؟

تیم ملی آمریکا در گام اول مقابل ژاپن بسیار ضعیف ظاهر شد و حتی نتوانست در طول 90 دقیقه یک شوت به چارچوپ سامورایی ها شلیک کند. در دومین مسابقه نیز رقیب ایران در برابر عربستان به تساوی بدون گل رسید تا سایت معروف CBS گزارشی در خصوص عملکرد ضعیف شاگردان برهالتر منتشر کند.

CBS نوشت: الان زمان این است که در نزدیک ترین زمان به جام جهانی نسبت به عملکلرد تیم ملی آمریکا نگران شویم. آمریکا در 2 بازی آخر خود پیش از جام جهانی ناکام بود و تنها توانست 2 شوت به سمت دروازه ژاپن و عربستان شلیک کند. شاید بزرگترین سوال برای تیم ملی آمریکا این باشد که «گرگ برهالتر» چه اندیشه ای برای خط تهاجمی خود دارد.

ریکاردو پِپی، تنها یک گل در 360 روز گذشته به ثمر رساند و بدتر از این در مقابل عربستان تنها 13 بار توپ را لمس کرد. دیگر مهاجم آمریکا به نام «خسوس فریرا» که در لیگ حرفه ای آمریکا 18 گل به ثمر رسانده در مقابل ژاپن و عربستان نمایشی ضعیف داشت تا همچنان شک ها نسبت به این مهاجم تیم دالاس باقی بماند.

عملکرد ضعیف تیم ملی آمریکا پیش از جام جهانی -  بزرگترین ضعف رقیب ایران چیست؟

جاش سارجنت، بازیکن تیم نوریچ سیتی که در لیگ دسته اول انگلیس توانسته 6 گل در 10 بازی به ثمر رساند در تیم ملی آمریکا اصلا خوب کار نکرده و از سال 2019 تاکنون موفق نشده برای کشورش گلزنی کند. او یک نیمه مقابل ژاپن نیز بازی کرد و اصلا نمایش خوبی نداشت.

بزرگترین ضعف تیم ملی آمریکا در جام جهانی نداشتن یک مهاجم گلزن است و همین باعث شده تا نگرانی ها برای حذف آمریکا در مرحله گروهی افزایش یابد.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط