قنبرزاده: لیگ قبل از جام جهانی تا هفته دوازدهم برگزار می شود -  برنامه کی روش دقیق اجرا شده
سرویس ورزشی - نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال گفت: قبل از جام جهانی لیگ تا هفته دوازدهم برگزار می‌شود‌.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - منصور قنبرزاده در مورد برنامه های ارائه شده کارلوس کی روش برای آخرین اردوی تیم ملی قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: قبل از رفتن تیم به اتریش دو جلسه با کی روش داشتیم و برنامه های سازمان لیگ را با او مرور کردیم. کی روش هم برنامه های خودش را داد. به یک جمع بندی رسیدیم تا براساس آن برنامه لیگ را دنبال کنیم . به صورت دقیق آن برنامه هم اجرایی شد. 

وی افزود: امروز کی روش به ایران آمد . در جلسه ای که من در آن حضور نداشتم نبی، نایب رئیس اول فدراسیون برنامه ها را با او هماهنگ کرد . مروری با هم داشتند و مطابق سازماندهی و برنامه ریزی انجام شده ما هم مطابق همان برنامه هایی که دیده شده تلاش می کنیم. تک تک مسائلی که برای برنامه ریزی و پشتیبانی جام جهانی دیده شده به بهترین شکل و با نظارت کامل اجرایی می شود. 

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال درمورد اینکه ایا قرار است لیگ متوقف شود، پاسخ داد: خیر. برای لیگ تا هفته دوازدهم برنامه داده شده و هر هفته یک بازی برگزار می شود. در واقع تیم هایی که بازیکن در تیم ملی دارند، آنها را دو روز در هفته در اختیار تیم ملی قرار می دهند. کی روش روی لیگ هم طبق تعامل و هماهنگی با مربیان باشگاهی نظارت دارد. 

قنبرزاده در گفت و گو با شبکه خبر درمورد اینکه آیا تیم ملی قبل از جام جهانی بازهم بازی تدارکاتی خواهد داشت، گفت: برگزاری قطعی مسابقه هنوز مشخص نشده ولی شاید یک بازی با کشورهای حوزه خلیج فارس داشته باشیم. ظاهرا دیدار با روسیه منتفی شده است . 
پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط