ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر سپاهان  -  سیستم یحیی در الکلاسیکو جواب می دهد؟
سرویس ورزشی - شاگردان یحیی گل محمدی برای حفظ صدرنشینی مصاف سختی برابر سپاهان مدعی خواهند داشت.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - پرسپولیس امروز و  از ساعت ۲۰ در ورزشگاه نقش جهان میهمان سپاهان اصفهان خواهد بود. صدرنشین لیگ برتر که حالا رتبه اش در جدول رده بندی توسط چند تیم تهدید می شود چاره ای به جز پیروزی برابر ساپهان مدعی در اصفهان ندارد.

شاگردان یحیی گل محمدی با ۱۴ امتیاز اگر در صدر جدول قرار دارند اما استقلال را هم امتیاز با خود و سپاهان را با ۲ امتیاز اختلاف پشت سر خود می بینند. به این ترتیب از دست دادن امتیاز در بازی امشب احتمالا باعث سقوط آنها در جدول رده بندی خواهد شد مگر آنکه استقلال و گل گهر در تهران و مسجد سلیمان برنده دیدار برابر فولاد و نفت نباشند.

اما سرخ ها برای الکلاسیکوی امروز شیخ دیاباته و امید عالیشاه را در اختیار ندارند.

به این ترتیب در درون دروازه پرسپولیس همچنان علیرضا بیرانوندبه میدان خواهد رفت و در خط دفاعی پورعلیگنچی و گولسیانی در ترکیب قرار خواهند گرفت. در سمت راست دانیال اسماعیلی فر مقابل تیم سابق به میدان خوهد رفت و در سمت چپ اگر چه وحید امیری آماده شده اما احتمالا همچنان علی نعمتی گزینه اول یحیی خواهد بود.

در خط میانی میلاد سرلک فرمانده سرخ هاست و در کنار او احتمالا شاهد حضور اسد بیگی خواهیم بود. دو هافبک هجومی سرخ ها برای این دیدار هم سروش رفیعی و سعید صادقی هستند.

در خط حمله هم یحیی همچنان اصرار به استفاده از سیستم تک مهاجم دارد و لوکادیا امید اول گلزنی سرخ هاست و کمی عقب تر از او مهدی ترابی به میدان خواهد رفت. باید دید سرخ ها با سیستم مورد علاقه یحیی می توانند صدر جدول را حفظ کنند یا نه.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر سپاهان

علیرضا بیرانوند، گئورگی ولسیانی، مرتضی پور علی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی، سروش رفیعی، میلاد سرلک،سینا اسدبیگی، مهدی ترابی، سعید صادقی و یورگن لوکادیا

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط