خبر تلخ برای فوتبال ایران در آستانه جام جهانی  -  لورکوزن مصدومیت شدید سردار آزمون را تأیید کرد
سرویس ورزشی - مصدومیت مهاجم تیم ملی ایران در آستانه جام جهانی از سوی باشگاه این بازیکن مورد تایید قرار گرفت و مدت‌زمان احتماالی دوری ستاره فوتبال ایران از میادین مشخص شد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - بایرلورکوزن برای مدتی طولانی سردار آزمون مهاجم خود را در اختیار نخواهد داشت. این بازیکن ایرانی در جریان بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل پورتو دچار مصدومیت شد و نتوانست در این دیدار به میدان برود.

در حالی که ژابی آلونسو به عنوان سرمربی جدید بایرلورکوزن انتخاب شده است، این مربی اسپانیایی باید هفته ها بدون سردار آزمون تیمش را روانه میدان کند.  باشگاه آلمانی در رابطه با مصدومیت سردار آزمون اعلام کرد، این بازیکن ایرانی چند هفته ای غایب خواهد بود.

طبق اعلام لورکوزن، مهاجم ایرانی قبل از بازی با پورتو از ناحیه ماهیچه دوقلوی پا دچار مصدومیت شد و به این ترتیب ۶ تا ۸ هفته از میادین دور خواهد بود. 

ملی پوش ایرانی تاکنون در هر ۸ بازی فصل بوندسلیگا لورکوزن به میدان رفته و این تیم باید در هفته پیش رو برابر شالکه قرار گیرد و در ادامه دیدار برگشت خود را با پورتو در لیگ قهرمانان برگزار خواهد کرد.

مشخص نیست که آیا آزمون شروع جام جهانی با ایران را از دست بدهد یا خیر؟

ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی به مصاف انگلیس می رود و درد ادامه با ولز و آمریکا روبرو می شود. 

منبع: ایسنا

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط