جزئیات اقدام خبرساز استقلال بر علیه عارف غلامی

جزئیات اقدام خبرساز استقلال بر علیه عارف غلامی

۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - عارف غلامی تا اطلاع ثانوی حق حضور در تمرین و بازی استقلال را ندارد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - عارف غلامی که از سوی مدیران باشگاه استقلال به کمیته انضباطی باشگاه احضار شده بود، در تمرین آبی پوشان شرکت نکرد.

گفته می شود عارف غلامی به قصد شرکت در تمرین آبی پوشان به محل تمرین استقلال می رود، اما او را به زمین تمرین راه نمی دهند و می گویند به دستور باشگاه تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرین استقلال منع شده است.

گویا عارف غلامی اعلام می کند باید موضوع به صورت کتبی به او اعلام و ابلاغ شود و بیژن طاهری سرپرست استقلال پس از تماس با مدیران باشگاه، موضوع منع تمرین و بازی عارف غلامی را مکتوب می نویسد و نامه ممنوعیت حضور این مدافع در بازی ها و تمرینات استقلال تا برگزاری جلسه کمیته انضباطی باشگاه با امضای بیژن طاهری سرپرست استقلال تحویل عارف غلامی می شود.

عارف غلامی به دلیل فعالیت های اخیرش در فضای مجازی به کمیته انضباطی باشگاه احضار شده است.

با این حساب استقلال امروز در تقابل با فولاد خوزستان عارف غلامی را در اختیار ندارد.

یکی از نزدیکان باشگاه استقلال با تایید خبر جلوگیری از ورود عارف غلامی به محل تمرین استقلال گفت: تمام بازیکنان و مربیان ایرانی استقلال در ابتدای فصل در قراردادی که امضا کردند، تعهد داده اند فعالیت شان در فضای مجازی کنترل شده باشد و در شبکه های اجتماعی کاری نکنند که باشگاه آسیب ببیند. فعالیت های اخیر عارف غلامی با تعهدی که داده، منافات دارد و ابتدا باید در کمیته انضباطی باشگاه حاضر شود.

 

طرفداری

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط