گل لژیونر پرسپولیسی به منچستریونایتد جهانی شد  -  حسرت بزرگ باشگاه انگلیسی در موردستاره ایرانی
سرویس ورزشی - گلزنی کریم انصاری‌فرد مهاجم سابق پرسپولیس برابر منچستریونایتد در رسانه‌های اروپایی بازتاب داشته است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - در جریان رقابت های لیگ فوتبال اروپا تیم فوتبال منچستریونایتد به مصاف تیم فوتبال اومونیا رفت و در یک بازی حساس توانست با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ به پیروزی برسد.

کریم انصاری فرد در دقیقه ۳۴ برای تیم اومونیا گلزنی کرد.  مارکوس رشفورد در دقیقه ۵۳،  آنتونی مارسیال در دقیقه ۶۳ و مارکوس رشفورد در دقیقه ۸۴ برای یونایتد گلزنی کردند. دومین گل یاران انصاری فرد توسط پاناگیوتو در دقیقه ۸۵ به ثمر رسید تا منچستریونایتد در یک بازی نزدیک پیروز این بازی شود.

سایت omonoianews درباره این بازی نوشت: در حالی که خیلی از هواداران اومونیا نسبت به جذب کریم انصاری فرد مردد بودند و حسابی روی این بازیکن باز نکردند ولی او تا اینجای فصل عملکرد خوب و قابل قبولی برای تیمش داشته است و گل اول تیمش را نیز برابر منچستریونایتد به ثمر رساند.

سایت انگلیسی nottinghampost نیز نوشت: مهاجم ۳۲ ساله ایرانی با گلزنی برابر یونایتد شوک اول را به تیم انگلیسی وارد کرد. این بازیکن که مدت کوتاهی در ناتینگهام نیز حضور داشت توانست با کنترل دقیق توپ و ضربه مهار نشدنی دروازه منچستریونایتد را در لیگ اروپا باز کند.

اسپورتایم قبرس نیز نوشت: انصاری فرد بار دیگر ارزش های خود را نشان داد و بار دیگر ثابت کرد اومونیا در جذب این بازیکن اشتباه نکرده است. او می تواند برگ برنده این فصل تیم قبرسی در لیگ اروپا و لیگ باشد.

همچنین عده ای از هواداران تیم ناتینگهام نیز در شبکه های اجتماعی گله کردند که چرا این بازیکن زمان کمی در این تیم حضور داشت و چرا قرارداد با انصاری فرد تمدید نشد.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط