گزینه جدید سرمربی سابق رئال مادرید یک روز پس از اخراج

گزینه جدید سرمربی سابق رئال مادرید یک روز پس از اخراج

۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - جولن لوپتگی سرمربی سویا که بامداد پنجشنبه از سمتش برکنار شده بود، شاید خیلی سریع گزینه ای جدید را برای خود پیدا کند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - مربی ۵۶ ساله اسبق رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا شاید هدایت ولورهمپتون را به عهده بگیرد. در حقیقت ولوز سالهاست که به دنبال استخدام لوپتگی است و حالا فرصت خوبی برای این کار دارند. بدین ترتیب لوپتگی چند روز پس از اخراج از لالیگا می تواند در لیگ انگلیس مشغول به کار شود.لوپتگی بامداد پنجشنبه از سویا اخراج شد، تیمی که در سال ۲۰۲۰ در آن لیگ اروپا را برده بود و با ۷۷ امتیاز به رکورد امتیازات این تیم در تاریخ لالیگا رسیده بود اما به نظر می رسد که چالش بعدی وی در لیگ انگلیس باشد و وکیلش ژرژ مندس می تواند نقشی کلیدی ایفا کند.

در حقیقت مندس رابطه بسیار خوبی با باشگاه ولورهمپتون دارد و در نظر دارد که لوپتگی را راهی سویا کند. لوپتگی در سال ۲۰۱۶ نیز در آستانه پیوستن به ولورهمپتون قرار داشت اما تماس لحظه آخری تیم ملی اسپانیا نظرش را تغییر داد قرار است که تا زمان نهایی شدن استخدام لوپتگی فعلا جیمز کالینز سرمربی تیم زیر ۲۱ سال ولورهمپتون به صورت موقت هدایت این تیم را به عهده داشته باشد. ولورهمپتون شنبه بازی حساسی مقابل چلسی داشته باشد.

۲۵۷ ۲۵۱

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط