درخواست جدیدتوئیتر برای بررسی پیا م های ماسک

درخواست جدیدتوئیتر برای بررسی پیا م های ماسک

۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس علم و فناوری - توئیتر در ادامه نبرد حقوقی با ثروتمندترین مرد جهان، درخواست دسترسی به پیام‌های متنی ماسک را در یک دوره خاص داده است. تقاضای توئیتر در حالی مطرح می‌شود که قاضی به این شرکت دستور داده بود اسنادی درباره مدیر برکنار شده خود در اختیار ماسک قرار دهد.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فارس - ایندیپندنت، براساس گزارشی جدید، توئیتر در نبرد حقوقی خود با ایلان ماسک به دنبال دسترسی به پیام های متنی او است.اینسایدر روز چهارشن داد که غول رسانه های اجتماعی می خواهد پیام های متنی ماسک را در دوره ای خاص برای یافتن موارد مرتبط با شکایت خود جستجو کند.

در سال 2022، ماسک مدتی پس از ارائه پیشنهاد برای خرید توئیتر به قیمت 44 میلیارد دلار، اعلام کرد می خواهد این معامله را فسخ کند. پس از اعلام این خبر، توئیتر از ماسک شکایت کرد تا این خرید را کامل کند. اکنون غول شبکه های اجتماعی و ثروتمندترین فرد جهان در یک دعوای حقوقی هستند.

در حالی که مشخص نیست دقیقاً دوره خاص در درخواست توئیتر چه زمانی است، اما مدت زمان مورد بحث احتمالا بین 25 آوریل یعنی زمان اعلام خرید توئیتر توسط ماسک تا 8 جولای، زمانی که او اعلام کرد از این خرید پشیمان شده، باشد.

درخواست توئیتر برای رویت پیام های ماسک در حالی مطرح می شود که روز دوشنبه به این پلتفرم دستور داده شد تا اسناد مربوط به یکی از مدیران اخراج شده خود در اختیار ایلان ماسک قرار دهد.

وکلای ماسک اطلاعاتی درباره 22 کارمند توئیتر که به گفته آنها اطلاعاتی در مورد روند تجزیه و تحلیل حساب های جعلی دارند را درخواست کرده اند.

روز دوشنبه، آقای ماسک مجوز دریافت داده ها را از یکی از مدیران توئیتر به نام کیوان بیک پور دریافت کرد. بیک پور از سال 2015 و پس از خرید اپلیکیشن ویدئویی زنده اش Periscope توسط توئیتر، برای این شرکت کار می کرد، اما پس از قرارداد ماسک برای خرید این شبکه اجتماعی از این شرکت خارج شد.

الکس اسپیرو، وکیل ماسک گفت: ما مشتاقانه منتظر بررسی اطلاعات بیک پور هستیم و به جستجوی اطلاعات و کشف شاهدان تا زمانی که حقیقت کامل آشکار شود، ادامه خواهیم داد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس علم و فناوری