جنوب تل آویو زیر آتش موشک های مقاومت فلسطین

جنوب تل آویو زیر آتش موشک های مقاومت فلسطین

۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس بین الملل - گروه‌های مقاومت فلسطین در پاسخ به حملات رژیم موقت صهیونیستی به نوار غزه، شهرک‌های اطراف غزه و جنوب تل‌آویو را هدف حمله موشکی قرار دادند.

به گزارش سرویس بین الملل برخط نیوز به نقل از فارس - گروه های مقاومت فلسطین پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را با حمله موشکی به سمت اراضی اشغالی آغاز کردند.

بنابراین گزارش، آژیرهای خطر در شهرک های صهیونیستی واقع در اطراف نوار غزه به ویژه در یبنا و ساحل جنوب تل آویو به صدا درآمد.

طبق گزارش شبکه المیادین، آژیرهای خطر در «ریشون لتسیون» و «بات یام» به صدا درآمد و موشک های مقاومت نیز به جنوب تل آویو رسیدند.

مقاومت فلسطین همچنان در میان صداهای الله اکبر در حال شلیک موشک به سمت اراضی اشغالی است و صدای اذان نیز مساجد غزه در حال پخش است.

«سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی نیز اعلام کرد که تل آویو و شهرهای مرکزی فلسطین اشغالی و اطراف غزه را با بیش از ۱۰۰ موشک هدف قرار دادند.

جنگنده های رژیم صهیونیستی عصر امروز جمعه مناطقی از نوار غزه را هدف حمله قرار دادند که بنابر گزارش رسانه های فلسطین، «تیسیر الجعبری» از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی و هفت نفر دیگر در این حمله به شهادت رسیدند.

 

منبع : خبرگزاری فارس